Wpis z mikrobloga

Podsumowanie prawie 3 miesięcy bez pracy
Jak niektórzy wiedzą zrezygnowałem z pracy w #it #testowanieoprogramowania by bawić się w #bojowkapiekarska w #belgia
Piekę od lat, lubię to a nie chciałem już pracować na cały etat a że nie znalazłem nic na pół lub mniej to na razie mam przerwę.
Piekę 3x w tyg, mam strone na FB, nie dużo bo ok 1600 lajków i jakoś muszę powiedzieć się to kręci
Najlepszy byl jak na razie październik, ok 6000 przychodu. Z listopada odpadło mi 10 dni bo wyjazd, ale przychody spadły o ok 40 proc. Czyli więcej niż procentowo bym się spodziewał
W grudniu jak będzie ciężko wyczuć, ale pewno max 3000-4000 wpadnie bo z jednej strony święta i więcej zamówień ale z drugiej sporo ludzi pewno wyjedzie

Tak więc finansowo dużo gorzej niż praca na etat ale z drugiej strony pracuje niewiele, mam mnóstwo czasu dla rodziny i dla siebie
Polecam ten stan

Zdjęcie z pieczenia dziś;)
Pobierz wykopowy_brukselek - Podsumowanie prawie 3 miesięcy bez pracy
Jak niektórzy wiedzą zr...
źródło: comment_1638720035tEhJ1ACcDmbeOl8yhI7Z2o.jpg
  • 120
@PiersiowkaPelnaZiol e nie, to mój własny kombinowany przepis. Jak robię drożdżówki jak te z owocami to połowa ciasta rozwalkowuje, smaruje masłem, posypuję cukrem i cynamonem i zawijam w takie zawijance jakieś;) ludzie lubią;)

Ludzie piszą - poproszę cynamonowke. I u mnie raz dostaną taka, raz inna, jak mi wyjdzie. Nie ma stałego przepisu;)
I moje dzieciaki lubią więc robię;)
Szwedzkie jeszcze chyba mają kardamon?
@ShpxLbh ale nadal jest miejsce na nowe. Ja byłem właśnie w listopadzie w wawie w jednej piekarni na Kabatach i bajka. Pyszne, super ekipa. Popatrzyłem jak robią, pogadałem, zgapilem chleb z jalapeno od nich właśnie bo jest mega. Naprawdę super piekarnia
@KrolWlosowzNosa dziękuję. Wiesz co jest najfajniejsze?
Jak napisałem wpis że rezygnuje z pracy i zabieram się za to na poważnie 3 osoby które znam się odważyły i zaczely swoje małe biznesy. Dwie otworzyły swoje fanpejdze i zaczęły piec ciasta, znaczy ogłaszać się i sprzedawać. Jedna postawiła się rodzinie i powiedziała że skoro ja mogę to ona też;)
Nigdy nie planowałem ani nie chciałem być żadna inspiracją, ale jak mi napisaly że je
@enron jestem zgłoszony, przyszła pani pogadałem z nią. Znalazła mnie na google maps w ogóle;) Wpisała mnie do systemu dostałem po miesiącu taką kartkę do powieszenia na budynku ze tu sprzedaje się jedzenie. Ale przyjdzie kontrol. Nie wiem kiedy ale przyjdzie. I mam nadzieję że będzie ok. I powiem ci że dlatego kupiłem dom poza Bruksela. W Brukseli musiałbym być mistrzem piekarnictwa. We Flandrii już nie;)