Wpis z mikrobloga

Podsumowanie prawie 3 miesięcy bez pracy
Jak niektórzy wiedzą zrezygnowałem z pracy w #it #testowanieoprogramowania by bawić się w #bojowkapiekarska w #belgia
Piekę od lat, lubię to a nie chciałem już pracować na cały etat a że nie znalazłem nic na pół lub mniej to na razie mam przerwę.
Piekę 3x w tyg, mam strone na FB, nie dużo bo ok 1600 lajków i jakoś muszę powiedzieć się to kręci
Najlepszy byl jak na razie październik, ok 6000 przychodu. Z listopada odpadło mi 10 dni bo wyjazd, ale przychody spadły o ok 40 proc. Czyli więcej niż procentowo bym się spodziewał
W grudniu jak będzie ciężko wyczuć, ale pewno max 3000-4000 wpadnie bo z jednej strony święta i więcej zamówień ale z drugiej sporo ludzi pewno wyjedzie

Tak więc finansowo dużo gorzej niż praca na etat ale z drugiej strony pracuje niewiele, mam mnóstwo czasu dla rodziny i dla siebie
Polecam ten stan

Zdjęcie z pieczenia dziś;)
wykopowy_brukselek - Podsumowanie prawie 3 miesięcy bez pracy
Jak niektórzy wiedzą zr...

źródło: comment_1638720035tEhJ1ACcDmbeOl8yhI7Z2o.jpg

Pobierz
  • 120
@apneawykopek nie. Tutaj stawki na umowę o pracę są małe ale na kontrakt są wysokie. Ja miałem ponad 600 euro netto dziennie. Mój manager zarabiał na umowie 2500 netto. No żal trochę;). A ja już 40+ więc sporo expa mam.

Robiłem trochę manuali, dużo automaty (UFT, nie znam Javy, jestem debilem it). I trochę leadowania ale mało ostatnimi czasy