Wpis z mikrobloga

@havocki: Żona obsadziła rabatami ogród, rok się tym zaowała gdzie tłumaczyłem jej że chcę wszędzie trawnik i automatyczny robot żeby po całym dniu charowania usiąść na tarasie i wypić piwo. Teraz sam musze #!$%@?ç na kolanach bo ona nie da rady orteze zakłada na ręke. Dzieci chcieli basen, cały czas muszę pilnować ph-, chlor, odkurzanie a oni 2 razy w roku skorzystali i to jak jakieś dzieciaki byli razem z nimi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
@havocki:

Lubisz w nocy w stawac do kazdego szmeru... a moze to rura przecieka albo gdzies cos sie dzieje...


No pewnie. Od kiedy mieszkam w domu to nie przespałem całej nocy. Z żoną na zmiane robimy warty co 2h ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) skąd wy to bierzecie?

aaaaaa nie sorry, dom nie
  • Odpowiedz
@havocki: Co ty pierdzielisz? Takie robótki to sama przyjemność! Na dodatek takie coś mega odstresowuje! W bloku nie masz szmeru tylko ciagłe #!$%@? ogromnym hałasem 24h. Wiec jak ci tak zle w domu to go zburz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@jmuhha: mieszkam w dużym domu 320m2 mam działkę 1ha. Z tym że trawnik to jakieś 4000m2. Koszenie trawy to 6 godzin co miesiąc. Odśnieżanie 50 metrowego podjazdu to 2 godzinny. Do tego dochodzi palenie w piecu, przewalanie węgla. Przygotowanie drewna na rozpałkę i do kominka. Nie jest to takie proste, jak się wydaje. Kolejną sprawą jest to, że do sklepu mam 5 km, a do miasta 18
  • Odpowiedz