Wpis z mikrobloga

@szyderczy_szczur: W C&A mają od czasu do czasu takie totalnie basicowe jeansy za grosze. Takie najzwyklejsze jakie sobie możesz wyobrazić. Bez dziur, ani wąskie, ani szerokie, pryma sort. Z grubej bawełny, bez elastanu i tego typu gówien. I oferują dodatkowo szeroki wybór jeśli chodzi o rozmiar. A mówiąc "grosze", mam na myśli na prawdę mało pieniędzy. Kiedyś na wieszaku z ostatnimi sztukami kupiłem tam dwie pary jeansów po mniej niż 20
Postowanie takich memów to chyba tylko po jednej wizycie w New Yorkerze. Jest w #!$%@? ciuchów basic w dobrych cenach i wcale nie trzeba dużo się naszukać.


@pekak: też tego nie ogarniam. Od lat kupuję spodnie w Reserved i wciąż nie wyszedłem stamtąd dzwonach, rurkach czy innych typach, które podobają się osobom znacznie młodszym ode mnie ¯\_(ツ)_/¯. Powiem więcej, w takim HM czy Reserved to więcej jest właśnie normalnych, nudnych spodni.
@dran2: @Loloman: Mam 511 od 3 lat, noszone regularnie poza sezonem letnim. Praktycznie nie widać śladów zużycia poza zmianą koloru na kolanach na lekko jaśniejszy. To nie w dżinsach jest problem, tylko w tym, że nie potraficie się z nimi obchodzić. Dżinsów, takich naturalnych, dobrej jakości, się nie pierze w pralce, bo to niszczy ten materiał. Dżinsy się czyści ręcznie. Ewentualnie, ale to już dla świrów - zamraża się.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kilemile: ogólnie nie rekomenduje się prania jeansów częściej niż raz na miesiąc. Mam kilka par na zmianę i dopóki ich nie konkretnie nie upjerdole to piorę raz na 3 msc. Natomiast dziewczyna pierze swoje co tydzień i po jakimś czasie zaczęły wyglądac jak kupa, no ale nie przetłumaczysz.
@kilemile: hahaha będę #!$%@?ł się z jeansami? Wszystko prócz odzieży technicznej i specjalistycznej piorę razem, w pralce, potem wrzucam do suszarki - żeby nie było, moje komentarze o jeansach są zanim posiadłem suszarkę i wywracałem jeansy na drugą stronę piorąc. Teraz nawet tego mi się nie chce robić i zauważyłem że jeansy zamiast 2 lat wytrzymują 2 lata. A wszystko inne dokładnie tak samo - jak wytrzymuje 2-3 lata tak tyle
@Loloman: Ale wiesz, że nie ma obowiązku kupowania dżinsów od Levisa czy Wranglera? Nie chcesz się #!$%@?ć z dżinsami, to ich #!$%@? nie kupuj xD Ale jak kupisz, to konserwuj zgodnie ze sztuką, a nie na #!$%@? i narzekaj xD Dla mnie wygoda prawdziwych dżinsów, po tym jak dopasują się co ciała po kilku tygodniach noszenia, jest nieporównywalna z tanimi modelami z HMa czy innej tego typu sieciówki i warta odrobiny
@kilemile: Jakbym miał stosować się do zaleceń producentów odzieży to bym #!$%@? życia nie miał... mój czas jest cenniejszy niż działanie zgodnie ze sztuką by spodnie zamiast przetrwać 2 lata wytrzymały 2 lata i 1 miesiąc.
Jeansy są wygodne, łatwo się je pierze, suszy, z dodatkiem elastanu są bardzo przyjemne, schludnie wyglądają i są uniwersalne i kosztują dobrej jakości 120-140 zł. Więc czemu miałbym ich nie kupować? Po prostu nie widzę
@pekak: w 511 chodze od lat i niestety obecna jakość jest tragiczna - bardzo szybko się przecierają, żywotność spodni za 300 zł zbliżona do chińskiego chłamu, zaoszczędzam tylko czas na szukaniu.