Wpis z mikrobloga

W gamedev'ie potrzeba więcej kobiet.
Nie potrzeba umiejętności, wykształcenia, doświadczenia, które nie mają nic wspólnego z płcią - potrzeba więcej genitaliów żeńskich.
Właśnie dlatego z dumą siedzę z dwoma padami w koszulce z padem i gołą dupą, bo tego potrzebuje gamedev.

#gry #gamedev #bekazlewactwa #pieklomezczyzn
sic0r - W gamedev'ie potrzeba więcej kobiet. 
Nie potrzeba umiejętności, wykształcen...

źródło: comment_1638100489AfAxRMd0X04rP0YkvlwFNC.jpg

Pobierz
  • 118
@trevoz: Dokładnie tak, w swoim życiu zawodowym częściej byłam dyskryminowana PRZEZ te całe programy/stypendia itp. Zanim zaczęto na siłę wpychać reklamy kobiet w IT to nigdy nie byłam oceniana ze względu na płeć. Dodatkowo, osobiście nie widze róznicy w ilości kobiet aplikujących na studia/do pracy w IT po wprowadzeniu tej całej szopki. Może dlatego, że żeby dostać się na studia to trzeba mieć dobre wyniki z przedmiotów ścisłych, a nie cycki
@Neanara: jak pracowałem w korpo to miałem koleżankę w teamie, świetna programistka, ogarnięta, umiejętnościami przewyższała część facetów na podobnym poziomie. No, ale HR mieliśmy upośledzony i zaczęli iść w "diversity" (dochodziło do absurdów, przykład w spojlerze). Tak więc, pozatrudniali więcej kobiet do teamu, trafiły się ok, ale trafiły się też mega słabe. Manager od razu mówił, że mają za mały skill, ale to HR wydawał decyzje o zatrudnieniu (mogli jedynie się