Wpis z mikrobloga

W gamedev'ie potrzeba więcej kobiet.


@sic0r: niby masz racje a potem przed oczami mi stoi pasta o serwerowni XD jesli byla by prawdziwa to niech sobie beda w tym dewie a nawet i gejmdewie XD

inna sprawa ze to nieprawda i uzeranie sie glupimi babami zamiast pracowac a tem takie sa tego efekty xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CyfrowyD: chodzi nie o to, że kobiety się nadają, ale o to, żeby je ośmielać do wybierania kierunków technicznych. Wiele kobiet jako dziewczynki ciągle słyszy, że coś tam jest nie dla nich, albo, że nie ogarną techniki. Warto z tym walczyć :)
  • Odpowiedz
@sic0r: Nigdy nie zrozumiem takich akcji... Toz to jest na poziomie: potrzebujemy wiecej kobiet matematykow, stad ruszamy z akcja korepetycji dla dziewczyn. Przeciez to wprost sugeruje ze kobiety maja jakis mniejszy mozdzek i sa mniej zaradne od mezczyzn. Wg. mnie takie akcje robia bardzo zly PR kobietom ktore same sobie wywalczyly miesjce tam gdzie chcialy - tj. teraz pewnie jest wieksza sklonnosc do myslenia ze dana dziewczyna osiagnela cos latwiej/na dopingu
  • Odpowiedz
  • 2
@sic0r taaaaak. Zróbcie CP 2078! Można jeszcze coś tam #!$%@? bardziej! Same panienki!
Na pewno produkt się sprzeda, bo przecież panienki go tworzą
  • Odpowiedz
@Neanara: ja rozumiem ze warto młodym dziewczynom mówić ze są kobiety które robią fajna karierę w technologii, game devie, bankowości inwestycyjnej itd itp. Jako przykład, inspiracje ze mogą tez to robić.
Ale tylko pokazywać przykład. A niech dojdą do tego w taki sam sposób jak te panie - ciężką pracą.

I ja osobiście tez czuje się obrażana takimi akcjami jak dodatkowe punkty. To podważa moje kompetencje - również przed samą mną.
  • Odpowiedz