Wpis z mikrobloga

@dziecina: pewnie wyczuła że mam konto na wypoku

Chyba żartujesz, do mojego weta to ustawiają się kolejki lasek, od liceum po 30-40 lat, a nie jest nawet specjalnie przystojny, wystarczy że zaimponuje robieniem zastrzyków kotu. Coś robisz nie tak


@janeeyrie: A kolegi geja przeciwnika tego całego LGBT też nie masz? Mój zawód nic nie daje a nawet jest odpychający, co pokazuje mi np ta jedna rozmowa z różową

Swoją drogą,
inwentarz bez koni

Tyle że jej nie napisałem od czego, po prostu samo hasło weterynarz i koniec konwersacji


@smutny_login: Nie wiem jak różowe na to patrzą i pewnie moje zdanie niewiele Ci da, ale ja uważam, że wetetynarz od inwentarza jest ciekawszą specjalizacją niż ten od miejskich pupili. ( ͡º ͜ʖ͡º) Patrzę na to z perspektywy mieszkańca wsi, który kilka lat przepracował z rolnikami.
@smutny_login: Bo weterynarz brzmi jak aktuariusz, jakbyś powiedział to drugie to by cię skasowała z prędkością światła a on zarabia ze trzy razy więcej niż weterynarz. Notabene notariusza też by skasowała bo pewnie dla niej za mało "sexy" brzmi. Na drugi raz mów że jesteś lekarzem od zwierząt.
@smutny_login ziom ogarnij sobie jakiegoś psiaka i zacznij chodzić z nim na psie wybiegi. Prędzej czy później się do Ciebie jakaś posiadaczka psa do Ciebie przyklei o ile nie będzie odstraszał wyglądem :D Wiem co mówię zwierzolubne laski są spoko ( ͡º ͜ʖ͡º)