Wpis z mikrobloga

że jestem weterynarzem, na co ona


@smutny_login: #!$%@?, a znajomi pytają mnie czemu nie mam partnerki... niektóre kobiety są posrane. Może nie odpisuje bo po prostu nie żyje? Nie pomyślałeś o tym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smutny_login: Pewnie wpisała w google weterynarz zarobki i jej wyskoczyło to:

Zgodnie z wynikami badań zaktualizowanymi w styczniu 2020 roku lekarz weterynarii zarabia średnio od 3 390 zł do 5 340 zł brutto miesięcznie.

Mediana wynagrodzeń weterynarzy wyniosła 4 220 zł brutto.
@smutny_login: Ty się chłopie ciesz, że Cię olała - tak jakby śmieci wyniosła do kosza za Ciebie

a zawód weterynarz - propsy i szacunek, jesteście bardzo ważni! jako właściciel psa podziwiam Cię i dziękuję za pracę
że jestem weterynarzem, na co ona


@smutny_login: Najlepszy zawód medyczny pod słońcem. Można ciągnąć kasę do oporu nie martwiąc się zbytnio gdy przedmiot leczenia zejdzie, o wiele prościej niż lekarz. We Francji jak wet nie zarabia 5k eur na rękę to znaczy że jest dupa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smutny_login: kuźwa, to można rozegrać na tyle pięknych sposobów
- leczę małe kotki
- pomagam zwierzętom
- ratuje pieski
- ratuje naszych małych przyjaciół

Powinieneś to też dać w opisie to co druga laska by się przynajmniej zainteresowała. Potem w rozmowie dodajesz mimochodem, że jesteś weterynarzem

Poza tym nie pytaj czy spotkamy się na kawę tylko ją zaproś za facet - "chce Cię zabrać na kawę, masz. Czas jutro o 15?"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_login: trzeba było robić specjalizacje na konie, to bys chociaż szansę u koniar miał ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to na 100% przesadzasz. Powód jest na pewno inny
@smutny_login: generalnie trudno mi uwierzyć żeby to był powód. Może być inny, tych powodów może być tysiące. Może laska umarła albo ukradli jej telefon. Z resztą wczoraj wieczorem pisała z tego co widzę, więc jak np robi sobie detox od internetu to tylko lepiej. Nie skreślał bym.
@smutny_login: w sumie to z jej wypowiedzi w ogóle nie wynika, że to zawód ją odstraszył - wręcz przeciwnie, wykazała nawet jakąś aprobatę w tym kierunku. Jeśli miałabym obstawiać co się odwaliło że straciła zainteresowanie to:
1. odstraszył ją wiek (jeśli wcześniej go nie znała)
2. luźno rzuciła o tym poznaniu się, bo na tym etapie nie zna Cię na tyle, żeby wiedzieć czy chce się spotkać, a Ty zadaniowo przystąpiłeś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_login: No kretynka, masz super zawód, dobrze się stało wiesz już z kim nie warto gadać. Jak masz własną lecznicę to jeszcze lepiej, dziewczyny same przychodzą można sobie porozmawiać i coś z tego wyjść
@smutny_login: u mnie bys mega zaplusowal takim zawodem Mirku, musialbys tylko potem brac na klate wszystkie biegunki i zadrapania moich koni i psow ¯_(ツ)_/¯ znajdz taka, ktora wlasnie doceni i bedzie cie wspierac w karierze, a nie taka co o wodzie i chlaniu gada na wstepie, pewnie podwyzszenie wieku w wyszukiwarce ci pomoze
@smutny_login: Typie co ty #!$%@? sam bym się z Tobą umówił gdybym był homo xD. Przeciez Wet to super zawód, a taką tępą karyne olej, bo ona nawet nie wie jaką Ty możesz robić kasę i jakie masz możliwości. To Ty powinienes wybierac, a nie się nad sobą użalać, bo masz ku temu wszystkie potrzebne atrybuty.
że jestem weterynarzem, na co ona

Aaa weterynarz


I od ponad 12godzin cisza, gdzie wcześniej pełnymi zdaniami odpisywała, w max 10minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A miała o sobie, tak jak ja, coś napisać


@smutny_login: Weterynarz i bezmozga spermiarska pała, skoro po takim czymś beczysz i szukasz pocieszenia na wypoku. Gdybyś mial mózg to bys wiedzial, ze to z nią coś nie tak. Tymczasem żalisz sie jak
że jestem weterynarzem, na co ona

Aaa weterynarz


I od ponad 12godzin cisza, gdzie wcześniej pełnymi zdaniami odpisywała, w max 10minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A miała o sobie, tak jak ja, coś napisać


@smutny_login:
Napisz jej, że wyleczysz jej kotkę zupełnie za darmo.
@smutny_login: Mieć chłopa weterynarza to jak życie wygrać () Nie martw się, przyjdzie pora i na Twoje szczęście. A może ona zwyczajnie się zawstydziła, bo nie ma tak świetnego zawodu i nie chciała "odstawać"?