Wpis z mikrobloga

  • 317
@spie_z_tata oczywiście tak jest, a te 150 publikacji albo zaufanie Towarzystwa Ekonomistów Polskich to tylko przez te tytuły ( ͡º ͜ʖ͡º) I co, pewnie jeszcze powiesz, że każdy po studiach kończy w macu (no chyba, że studiował parówkarstwo) ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie rób fikołów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 286
@SkorpionX: to spisek ekonomistów, a wiadomo że każdy ekonomista na uczelni to żyd, oni dbają o to żeby nie mieli konkurencji! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SkorpionX: a ja coś takiego napisałem? Doktorzy naukowi wielu dziedzin są niepotrzebni (oni konkretnie) na rynku, a np. na uczelniach. Tytuł naukowy nie mówi nic o wiedzy praktycznej a czasami nawet i teoretycznej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 121
@mel0nik: Memcen wam powie, że nigdzie nie występuje/nie publikuje bo te wszystkie instytuty są lewackie i debile bo nie rozumiejo prostych załozen LUDZKIEGO DZIAŁANIA, a człowiek jest racjonalny.
Mógłby co prawda popełniać rzetelne analizy na swoim blogu vlogu cokolwiek ale po co, nie tego wymaga jego publika.
  • Odpowiedz
@mel0nik: A nie? Jakie badania naukowe można przeprowadzić z ekonomii? Wszystko to jest nic więcej jak wróżenie z fusów. Nawet nie ma jednej potwierdzonej teorii wyjaśniającej ekonomię, tylko jest N nurtów/szkół opartych o różne założenia. W porównaniu z naukami technicznymi ciężko to nazwać nauką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rejetn: xD nie no miałem okazję poznać wiedzę co poniektórych doktorów. Nawet jeden przy ognisku mi powiedział, że nie warto iść na rynek z doktoratem, bo to nie USA, żeby byli rozchwytywani a ich badania to w większości bajdurzenie.
  • Odpowiedz