Wpis z mikrobloga

Brakuje mi jakiegoś portalu informacyjnego, który codziennie zapewniał by mi dawkę wiadomości, ale tylko tych pozytywnych. Informacje negatywne byłyby pomijane. Na przykład, zamiast informacji covidowych: dziś zaraziło się X osób i Y umarło - dziś wyzdrowiało Z osób. Albo, że ktoś wygrał jakieś zawody. Albo, że ktoś z kimś doszedł do porozumienia. Że coś odkryto, wymyślono, albo że jakaś sprawa się pozytywnie zakończyła. Coś takiego przyjemnie by się czytało.
  • 39
  • Odpowiedz
  • 3
Też chętnie bym się na takie coś przestawił. Ostatnio usunąłem wykop ale zainstalowałem bo czasem się nudzę. Tu jest już straszny śmietnik.
  • Odpowiedz
Za PO zazwyczaj tak wyglądały wiadomości. Często mówiono o sukcesach jakichś studentów, naukowców czy sportowców. O wydarzeniach kulturalnych itp. Teraz macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@espu: to by mi nawet pasowało do ich mentalności! Polecasz jakiś konkretny program mireczku? ;P

@Pethaf: jakiekolwiek wiadomości na ct1 lub ct24. W necie też dostępne. Ja odbieram na tv naziemnej bo do macierzystych Czech blisko.
  • Odpowiedz