Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erixon: pewnie przez postępowość ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak niebinarny żołnierz i sama beta kiepsko wypadła pod względem poprzednich odslon
Jedyny sposób żeby wymusić zmianę to przestać kupować #!$%@? gry tylko po to by być na czasie.


@Hrjk: Od dawna to robię, ale jestem w mniejszości. Karuzela #!$%@? jest monstrualnie napędzana przez streamerów, jak Shroud albo jemu podobni gra w jakąś grę to każdy musi spróbować, tak to się będzie kręcić do usranej śmierci. Ile razy już tak było, że Shroud dostał kasę za promowanie jakiejś gry a po tym jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@erixon: poczytaj komentarze, w skrócie: bugi, nie da się rozpoznać swój wróg bo obydwie strony używają tych samych specjalistów, przez brak klas nie ma balansu, fizyka jest kosmiczna(da się jechać poduszkowcem po pionowej ścianie do góry na wieżowcu XD). Słowem powinni to jeszcze pół roku na spokojnie klepać i poprawiać.
@ChadMessiah: Jak zobaczyłem gameplay tej gierki, gunplay jak z jakiegoś apex legends broniami z wojny, postacie #!$%@?ą jak nakręcany samochodzik, co to #!$%@? jest? 10 Lat temu jak wchodziłem na jakieś strony typu najlepsze gry fps do pobrania za darmo i się ściągało jakiś cross-fire podobny shit to grywalność tego była 100x lepsza niż dzisiejszych gier AAA które są gównem owiniętym w złoty papierek
@ActiveekHere też przestałem. Ale widocznie ludziom to pasuje. Może zwyczajnie przestaliśmy być odbiorcami tych produkcji. No trudno. Pozostaje ogrywać te parę tytułów rocznie i tyle.
Pozostaje ogrywać te parę tytułów rocznie i tyle.


@Hrjk: Ja w tym roku zakupiłem kilkanaście gier indie. Nie wszystkie są dokończone, tak samo jak cod albo battlefield. Ale te niedokończone gry jawnie wydawane jako niedokończone produkty z widniejącymi na stronach sklepowych roadmapami i planami są robione z pasją i będą aktualizowane jeszcze długie lata, na dodatek za 40-80 złotych mam co najmniej kilkanaście godzin naprawdę dobrej zabawy i poczucie, że ktoś