Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arkan997: akurat COD w tym wszystkim ponoć nie taki najgorszy (co widać nawet tu po jednak wyższym user score). Nie, nie kupiłem ani nie zamierzam, żeby nie było XD rok temu CW kupiłem. Ale słyszałem raczej dobre opinie.

No, odgrzewają kotleta od 50 lat i to w sumie samo w sobie jest #!$%@?.
@erixon: crap, zajrzyj na oficjalnego reddita. Grać się w to nie da. Broń ma jakiś losowy rozrzut, że często nie trafiasz z bliska choć celujesz we wroga, do tego tragiczne UI która utrudnia odnalezienie się w grze, brak tablicy wyników, bugi, bezsensowne mapy...długo można wymieniać. Jeśli o cały feeling chodzi to gra jest dużym krokiem wstecz w stosunku do BFV.
gta 3 wymagania w dniu premiery pentium iii 450 mhz, 64mb ram, karta graficzna 16mb ... także ten...


@Pyritz: wcale tak nie było. Mialem pentium III 800 mhz, 64mb ram kartę 32mb i GTA III na moim komputerze było niegrywalne ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pamiętam też jak w recenzjach pisali że optymalizacja jest #!$%@?, jak w przypadku prawie każdego portu z konsoli. Dopiero przy 128Mb ramu dało
@arkan997:

Grałem w betę BF2042 i ostatnio w triala z EA Play, i szczerze mówiąc w hejtowanego BF5 gra mi się o niebo lepiej. Ten tytuł ma znacznie bardziej czytelny interfejs, płynniejszy gunplay, jasny podział na frakcje i jakoś tak więcej w tym wszystkim immersji. W tym nowym BF nie czuję jakbym był na tym tytułowym "polu bitwy". W 2042 zaorali wszystkie dobre pomysły poprzedników i powstał jakiś taki dziwny #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arkan997: taki system oceniania jest #!$%@? warty. Najlepsze są recenzję użytkowników tak jak np na steam. Bo są ludzie którzy dają niska ocenę grom od from software bo soulsy takie trudne. A taka ocena ma się nijak do samej gry.
Widziałem wczoraj kilka filmików Vanguarda XDDDDD Bug na bugu, wyglada to jak pieprzona gierka na telefon, skiny, seasonpass, kampania na 4h, pvp #!$%@? botami i hakerami XDDDDD Ludzie nawet nie chcą tego piracić XDD


@ChadMessiah: Dobra, Ty przechodziłeś grę na YT, a ja grałem.

Ogólnie jako CoD to dużo lepszy od Cold Wara. Nie jest to co prawda MW ale bardzo dobrze się gra.
Botów i hakerów póki co nie uświadczyłem