Wpis z mikrobloga

Jak zobaczyłem gameplay tej gierki, gunplay jak z jakiegoś apex legends broniami z wojny, postacie #!$%@?ą jak nakręcany samochodzik, co to #!$%@? jest? 10 Lat temu jak wchodziłem na jakieś strony typu najlepsze gry fps do pobrania za darmo i się ściągało jakiś cross-fire podobny shit to grywalność tego była 100x lepsza niż dzisiejszych gier AAA które są gównem owiniętym w złoty papierek


@ActiveekHere: No tak, z pewnością darmowe gierki 10
  • Odpowiedz
@Matt3rs: Zalew fałszywych niskich ocen istotnie jest problemem. I często jest on jedynym narzędziem sprzeciwu i nacisku na wydawcę. Bo choć gry takie jak Warcraft III Reforged nie zasługują na ocene 1 ( Nie da się zaprzeczyć, sporo rzeczy tam działą ), to wiem czemu ludzie byli wkurzeni i nie tylko sama jakość gry wpłynęła na ocenę, a również to że zaorano infrastrukturę klasycznego Warcrafta 3. To niby nie była część
  • Odpowiedz
@loczyn: Nie napisałem, że były lepsze pod względem technicznym tylko bardziej grywalne, naucz się czytać. Niegdyś takie gierki f2p służyły rywalizacji oraz miały wiele elementów komunikacji i współpracy, ponadto musiały dbać o swoje community bo inaczej by zdechły a studio by nigdy więcej nie zarobiło. Dzisiaj się ucina wszelką tożsamość z gier i taśmowo wypuszcza półprodukt który ma wydoić kasę od frajerów, bo i tak kupią, pograją miesiąc i zapomną i
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: Prawda jest taka, że w tych gierkach od małych studio to nie było botów i hakerów bo nikt w to nie grał, a jak już zaczęli to studio sobie nie radziło.

Warzone np. jest darmowe i w #!$%@? popularne. Ofc ostatni sezon to była sinusoida, ale chociaż Acti się wzięło i opracowało nowy system anti-cheat. Zobaczymy jak sobie będzie radzić bo wchodzi od grudnia.

Gameplayowo gra mi się zajebiście, a
  • Odpowiedz
@loczyn: Według mnie Modern Warfare 2019 to najlepszy FPS w jaki grałem od oryginalnego modern warfare, ale to jest tylko wyjątek od reguły. WW2, Cold War, Vanguard, Black ops 3, to wszystko gówno. W grach od małych studiów hakerów było bez liku. Ale grało się przyjemnie kiedy ich nie było. W nowe gierki gra się przeciętnie pomimo braku hakerów.
  • Odpowiedz
Myśle, że wiele to mówi o dzisiejszej branży growej, ludzie, którzy oceniają te grę powyżej jakiejkolwiek negatywnej oceny chyba na ślepo w to grali
  • Odpowiedz
@Pendzlovsky:

Forza Horizon 5 jest tutaj ewenementem że na premierę wyszła grywalna i w miarę dobrze połatana xD


W sumie to ciężko było spieprzyć jak wszystko na starym silniku xD Jedynie oświetlenie ulepszone. Ja i tak mam odczucie, że to czwórka na nowej mapie.
  • Odpowiedz
@Matt3rs: Ta szczególnie w przypadku GTA, argument że to stara gra odnowiona by se pograli ludzie na nowych pc nie trafia do mnie. Ile tak ja GTX 1080 60 FPS przy grafice jak w unturned xD?
  • Odpowiedz
Wiele ludzi wystawia ocenę 1/10 bo im dana gra nie rusza ma starym kompie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Matt3rs: Skoro można optymalizować gry pod stare konsole to czemu nie można pod stare PC? Jeśli ktoś ocenia w ten sposób hipokryzję w branży to w zasadzie 1/10 to odpowiednia ocena. Zauważ proszę, że skoro konsole mają zazwyczaj dwa ustawienia jakość w 30fps/wydajność w 60fps, to czemu port na
  • Odpowiedz
@Prezydent_Polski: Odkąd nie mam czasu na PC to w zasadzie nie śledzę tego rynku, ale śmiem twierdzić ze łatwiej zoptymalizować grę pod konsole których jest 2 next gen (a i tak wersje konsolowe zawsze wyglądają gorzej niż PCtowe bo trzeba z jakości czasem zrezygnować na czesc optymalizacji) niż pod tysiąc konfiguracji PC. Problem pojawia się jak ktoś spełnia zalecane wymagania a gra słabo chodzi, wtedy jest słuszne odjęcie jakiejś części punktacji
  • Odpowiedz
Można to obalić w trzy sekundy wchodząc w inne, nowe gry które takiej przepaści w ocenach nie mają. Np. RDR2.


@Urajah: No nie zgadzam się, akurat RDR 2 może i nie miał na premierę najlepszej optymalizacji, ale jeśli jakaś gra na swoją premierę zasługiwała na miano next-gena to był to właśnie RDR2 i można wysokie oceny uzasadnić w prosty sposób, bo grało się w coś zupełnie nieosiągalnego dotychczas (zarówno na PC
  • Odpowiedz
@Prezydent_Polski: No ale twoja hipoteza jest dalej prosta do sprawdzenia: czy Nowe GTA ma taką przepaść tylko na PC? Nie, na PS4 ma też 0.9.

Czy Battlefield na PS4 też ma dużą przepaść - tak.

Na PS5 różnice są mniejsze, ale jest też mniej opinii.
  • Odpowiedz