Wpis z mikrobloga

Wielka szkoda - BF 2142 był naprawdę jedną z ciekawszych i niedocenianych części serii. Ten futuryzm niesamowicie wpłynął na grywalność, a jednocześnie był dość surowy, nieprzesadzony. To wszystko poszło do kosza w prequelu
  • Odpowiedz
  • 0
@nobrain no nie wiem. Liczba niedopracowanych topowych tytułów jest strasznie duża i mam wrażenie że z roku na rok robią bardziej na o-------l przez co w wieku przypadkach wychodzą niezłe crapy. To tak jakbyś otwierał świetnie zapakowany prezent, a tam w środku ktoś nasrał dla żartu
  • Odpowiedz
@erixon: Problem jest w tym że branża rośnie w niesamowitym tempie pomimo tego, że jest nasrane. A nawet można powiedzieć więcej, rośnie dzięki temu że jest nasrane. A ludzie biorą. To g---o.
  • Odpowiedz
@arkan997: i metacritic z tym nic nie zrobi, bo dzięki takim "sensacjom" ten portal żyje. Przecież to jest oczywiste że większość gier AAA nie zasługuje na ocenę 1/10, a nawet 2/10, ale frustraci bez życia nie posiadają umiejętności oceniania kogokolwiek lub czegokolwiek obiektywnie. Gdyby wszystkie oceny 1/10 zamienić na 3/10 to gra miałaby średnią w okolicach 5-6 i prawdopodobnie na tyle by zasługiwała, bo średnią ocen 8/10 od recenzentów też
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pendzlovsky:


Forza Horizon 5 jest tutaj ewenementem że na premierę wyszła grywalna i w miarę dobrze połatana xD


W sumie to ciężko było s-------ć jak wszystko na starym silniku xD Jedynie oświetlenie ulepszone. Ja i tak mam odczucie, że to czwórka na nowej mapie.

@Davidozz: I chwała im za to. Co ciekawe, to dopiero teraz zauważyłem, że poping obiektów, też był tak samo obecny w FH4. Jak obejrzałem Digital Foundry i powiedzieli, że popping jest na X One X, to zacząłem to zauważać. Morał: Nie przejmować się komentarzami, jeśli coś Ci się podoba, tylko cieszyć
  • Odpowiedz
Już to kiedyś pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Jeśli chodzi o optymalizację w obecnych czasach, to jest to rzecz na której niestety deweloperzy tną największe koszty produkcji danego tytułu. W większości przypadków firmy olewają grywalność swoich gier, nawet nie wykonując odpowiednich (beta)testów przed premierą. Po czym dochodzi do tego że, aby odpalić jakąś nową produkcję okazuję się, że potrzebny jest nowy sprzęt za kilka tys. bo gra przecież tego 'wymaga'. Jest to
  • Odpowiedz
@arkan997: ten nowy battlefield to ponoć mega g---o. Jak wczoraj słucałłem jakiegoś podcastu i ktoś wspomniał, że nie ma możliwości np. zobaczenia wyników (i też pingów), nie ma możliwosci wyboru dołączenia do gry od początku, tylko jak cię serwer wylosuje, nie ma lobby serwere, 22 bronie i inne głupoty to się zastanawiałem, czy ktoś jaj sobie nie robi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arkan997: nasze społeczeństwo robi od paru lat prawie same c-----e gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kaitek666: c-----e remastery* BF i CoD też liczę do tej kategorii bo co roku robią to samo z ładniejsza grafika i gorszym gameplayem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@arkan997: Forza Horizon 5 jest tutaj ewenementem że na premierę wyszła grywalna i w miarę dobrze połatana xD

@Pendzlovsky: to chyba nie grałeś za wiele, bo ma masę problemów z trybem online chociażby, ale fakt że przyjemnie się gra- głównie dlatego że to po prostu klon poprzedniej części w innej mapie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pendzlovsky: Forza horizon 5 wyszła grywalna i połatana pewnie tylko dlatego że w sumie zmiany w silniku były kosmetyczne bo już przy 4 części grafika i optymalizacja była fenomenalna.
  • Odpowiedz