Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem kosza od samotnej matki. Chociaż okłamała mnie w opisie siebie, wzrost, waga, kolor włosów się nie zgadzał, no i wysłała zdjęcia sprzed paru lat.
Przymknąłem oko. Na początku był ogień, ale jak po paru miesiącach emocje opadły i zaczęło się chłodne kalkulowanie, to chyba nie spełniłem oczekiwanych wymagań, no i elo. Od początku, po tych kłamstwach nie widziałem przyszłości w tej relacji, ale jakoś się wkręciłem. A tu masz. Nie liczy się jej sytuacja w jakiej jest, wymagania nadal takie same jakby miała czystą kartę. Trochę mi smutno, trochę mi jej szkoda. No nic. Nauczka na przyszłość. NIGDY, nawet jak dziewczyna jest mega atrakcyjna, to nie wchodzić w związek z dzieciatą, jak masz czystą kartę. Łudziłem się, że to jest inna sytuacja, ale #!$%@? nie prawda. Każde spotkanie jest podyktowane tym co z dzieckiem. Nawet jak na początku chcesz poznać tylko ją, to nie. Dzieciak musi być w pakiecie, więc obecność dziecka wpływa na całe spotkanie. Nie zachowasz się względem dziecka tak jakby ona tego oczekiwała, to już zgrzyty. Nie wiem po co to pisze. Może jako archiwum dla przyszłych zastanawiających się. Panowie powiem tylko tyle, że NIE WARTO BYŁO ROBIĆ NIC. Zawsze na pierwszym miejscu będzie dziecko. Jeśli relacja między wami była super i coś się spieprzyło, to nie ważne jak super było, jakie wspaniałe chwile przeżyliście, będziesz traktowany jak gówno, jak intruz.

PS. Nie oceniam negatywnie wszystkich samotnych matek. Opisuje tylko swoje doświadczenie.

#zwiazki #tinder #samotnematki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6189c15d412b5f000aa89adc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: może zobaczyła, że jesteś sknerą. Każda samotna matka niestety oczekuje, że będziesz jej dzieci traktował jak swoje i nie oszczędzał na nim kasy, dlatego takie związki nie maja sensu.

Dla niej dziecko jest na pierwszy miejscu, po urodzeniu się dziecka dla kobiety facet aż tak bardzo się nie liczy, dlatego bardziej patrzą na portfel faceta