Wpis z mikrobloga

@texas-holdem: Skoro nie robiłaby problemu to czemu robiła problem z tym ile mamy ich przyjąć? My chcieliśmy przyjąć 0, a oni 7k. Nie było żadnego powodu, żeby przyjmować uchodźców. Imigranci sami przyjeżdżają, bo chcą pracować. Uchodźmy mają niską aktywność zawodową. Imigranci utrzymują się sami z zarobionych pieniędzy. Uchodźców musielibyśmy trzymać w obozach i na nich płacić. Zresztą nawet samu uchodźcy nie chcieli do nas przyjechać, więc o czym my rozmawiamy? Nie
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? „imagine” ()
Zaoszczędził typ pół sekundy na nienapisaniu „wyobraźcie sobie”.
  • Odpowiedz
@KrzLis: Była afera z ustawieniem przetargu na S8 (a właściwie z jego próba bo wygrało konsorcjum spoza układu), paru prezesów i dyrektor z GDDKiA dostali wyroki.
  • Odpowiedz
@pat1ryk: przecież dalej tak jest. Ostatnio koleżanka mówiła mi, że stowarzyszenie istniejące od 30 lat, mające doświadczenie w pomaganiu z ludziom z autyzmem dostało mniejsze dofinansowanie niż jakaś firma krzak, która dopiero co się zarejestrowała.

A co z Miłoszem Kłeczkiem, dziennikarzem TVP, który też dostał od rządu grubą kasę?
  • Odpowiedz
@RHarryH: Oczywiście, że masz rację, tylko chodzi mi o skalę. Ludzie się oburzają wyborami które się nie odbyły, słusznie z resztą bo to był skandal. Jednocześnie mało kto słyszał o aferze autostradowej, która doprowadziła setki polskich firm budowlanych do bankructwa, przez co straty są liczone w dziesiątki miliardów złotych, bo nie chodzi tylko o kasę która zniknęła, spowodowało to zaoranie naszego rynku, a miejsce polskich firm zajęły te zachodnie. Cały czas
  • Odpowiedz
@marko2: a myslisz ze dlaczego tak się uczepili tej telewizji/gazet teraz, bo w tamtych czasach nie mieli nic. O wałkach to Ty nie miałeś nawet gdzie i jak usłyszeć.
Choć to prawda Ci kradną na potęgę. I nikim sie nie przejmują.
  • Odpowiedz