Wpis z mikrobloga

Imagine ze jest 2014 rok i naszym problemem jest afera zegarkowa w ktorej nowak " nie wykazał składników mienia ruchowego o wartości ponad 10 tys. zł"


@marko2: Jeśli ktoś wierzy, że to faktycznie był powód a nie medialna zasłona dlaczego potem przez kilka lat miał problemy i nawet na Ukrainie też go zaczęli męczyć to chyba pewien poziom naiwności został przekroczony.
  • Odpowiedz
Imagine ze jest 2014 rok i naszym problemem jest afera zegarkowa w ktorej nowak " nie wykazał składników mienia ruchowego o wartości ponad 10 tys. zł" XDD


@marko2: Co?! No nie, tak to nie będzie- dajmy szansę PiSowi. Przecież gorzej nie będzie!

  • Odpowiedz
@czy_pisiont: A skąd ja mam to niby wiedzieć?! Wystarczy poczytać nawet oficjalne informacje, takie sprawdzone, opublikowane przez co najmniej kilka różnych dużych portali informacyjnych, żeby się przekonać, że o zegarek raczej nie chodzi.
Ale może to podobne argumenty jak to dlaczego Kamiński wyszedł z więzienia?
  • Odpowiedz
@marko2: dla mnie szczyt prosperity to 2012: euro w Polsce i na Ukrainie, tysiące uśmiechniętych ludzi na ulicach Wawy. Nowy stadionik, nowe autostrady. Żadnych Kaczyńskich, żadnych okupacji Krymu, żadnych uchodźców, wojna na Bliskim Wschodzie gdzieś tam daleko. Fajnie było.
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl: ... i tysiące ludzi kompletnie uwalonych przez chory system przetargów i sytuację na rynku zamówień publicznych, których PO kompletnie zlała, choć problem bezpośrednio dotyczył właśnie Euro i budowanej pod niego infrastruktury.

Dla wielu ludzi to stanowczo nie był najlepszy okres i niestety te zaniedbania przyczyniły się do dojścia PiS do władzy.

Praktycznie każdy odcinek drogi wybudowany pod Euro to uwalony podwykonawca.
  • Odpowiedz
@marko2: Przypomnijmy, że afera Nowaka była tak poważna, że z powodu 10K stracił stanowisko. Dzisiaj Szumowscy, Rachonie i Rydzyki rżną Polaków na miliardy, bez wazeliny i nikt nie ponosi konsekwencji.

W tamtych złotych czasach Kaczyński krytykował PO, że to rząd ciepłej wody w kranie. Teraz robaki macie takie podwyżki, że za tą ciepłą wodą i stabilnością tęsknicie. Naród do zaorania.
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: jak to mówią, kto nic nie robi nie popełnia błędów. To co mówisz to jest niestety prawda. Bo to PO na wielką skalę zaczęła w Polsce budować infrastrukturę i niestety, tak jak mówisz, frycowe trzeba było zapłacić. Przykro mi i temu nie przeczę, ale wolałem to co wtedy od tego co teraz.
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl: To wiadomo, ale niestety z tego powodu nie jestem w stanie wytłumaczyć rodzicom, że PiS już dawno przegiął pałę - PO ich zdradziło, niemal stracili dorobek życia i w tym momencie gdy słyszę, że PiS popierają prostacy, katole i nieroby dodaję sobie "i moi rodzice".
A wszystko mogło być takie proste ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@marko2: moze twoim jedynym problemem byla afera zegarkowa. niewiele mnie to obchodzi szczerze mowiac. natomiast mnostwo ludzi mialo inne problemy, co sklonilo ich do glosowania na pis. i chyba sie nie zawiedli, skoro wybrali pis na druga kadencje
  • Odpowiedz
@marko2: to były czasy, przetargi wygrywały firmy krzaki, nie płaciły podwykonawcom, a miliardy z naszych podatków szły na konta na Bermudach. Pamiętacie 70 mln Sasina? To jest dopiero afera, a nie jakaś autostradowa gdzie straty to są szacowane na jakieś 30 miliardów złotych. No ale hehe Mati, ośmiorniczki i zegarek hehe
  • Odpowiedz
@marko2: polacy mają pamięć świnki morskiej. Jak było tak dobrze, to dlaczego wybrali PIS 2 raz z rzędu i jeszcze kolejną kadencję też wygrają (wg sondaży).
  • Odpowiedz