Wpis z mikrobloga

Od kilku dni fanatycy religijni wiją się. Do wielu dotarło, że zabili Izabelę. Spojrzeli w twarz swojej ofierze, a następnie skazali ją na śmierć.
Nie mają spokojnego snu kościelni kacykowie, grunt się pali. Pedofilia i śmierć niewinnych, to są ideały dzisiejszego polskiego kościoła.

Jak to się skończy? Całkowitą liberalizacją prawa aborcyjnego i upadkiem polskiego kościoła katolickiego.

#bekazkatoli #kosciol #katolicyzm #neuropa #aborcja #bekazpisu #2137
Pobierz
źródło: comment_1636097341yLMs27SqXaiR3E6a5xIvFL.jpg
  • 172
@PiccoloGrande: "18
1 Potem ujrzałem innego anioła - zstępującego z nieba
i mającego wielką władzę,
a ziemia od chwały jego rozbłysła.
2 I głosem potężnym tak zawołał:
«Upadł, upadł Babilon - stolica1.
I stała się siedliskiem demonów
i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego,
i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt,
3 bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody,
i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu,
a kupcy ziemi wzbogacili
@PiccoloGrande: Pamiętam jak w TV rok temu pokazywali fanatyków "Bo Święty Jan Paweł II co by powiedział jakby dzisiaj żył jakby widział, że bezbronne dzieci są mordowane w Polsce". Przejmowanie się tym co by powiedział jakiś oderwany od rzeczywistości dziadek, który pół życia jeździł sobie na wycieczki po świecie albo pierdział w stołek w swoim pałacu w Rzymie.
Oni w dupie to mają. Wiją się, bo boją się, że poparcie im na ryj poleci.


@DyG121: To prawda. Głównym problemem dla mnie jest to, że PiSowi poparcie spada przez tego typu akcje. Dlatego trzeba tego typu sytuacjom zapobiec w miare możliwości.
@PiccoloGrande:

Jak to się skończy? Całkowitą liberalizacją prawa aborcyjnego i upadkiem polskiego kościoła katolickiego.

Wiesz jak to się nazywa? Myślenie życzeniowe.
Btw nie przypominam sobie bym ja, podobnie jak większość katolików, miał jakikolwiek, choć marginalny wpływ na tą śmierć.