Wpis z mikrobloga

Od kilku dni fanatycy religijni wiją się. Do wielu dotarło, że zabili Izabelę. Spojrzeli w twarz swojej ofierze, a następnie skazali ją na śmierć.
Nie mają spokojnego snu kościelni kacykowie, grunt się pali. Pedofilia i śmierć niewinnych, to są ideały dzisiejszego polskiego kościoła.

Jak to się skończy? Całkowitą liberalizacją prawa aborcyjnego i upadkiem polskiego kościoła katolickiego.

#bekazkatoli #kosciol #katolicyzm #neuropa #aborcja #bekazpisu #2137
PiccoloGrande - Od kilku dni fanatycy religijni wiją się. Do wielu dotarło, że zabili...

źródło: comment_1636097341yLMs27SqXaiR3E6a5xIvFL.jpg

Pobierz
  • 172
Nie mają spokojnego snu kościelni kacykowie


@PiccoloGrande: aha, ta xD oni śpią bardzo spokojnie. przypomniał mi się dialog który Sapkowski w jednej ze swoich książek zawarł, rozmowę Inkwizytora (tu akurat postać pozytywna) z przedstawicielem organizacji, która do złudzenia przypomina nasze Ordo Iuris

- Tak myślimy my, Dobrzy Ludzie, Amici Dei. Terroryzm to zło i grzech.

- Którym najlepiej obciążyć cudze, nie własne sumienie, pomyślał inkwizytor. (...) Ale gdy się już dokona,
upadkiem polskiego kościoła


@PiccoloGrande: to ja Ci napiszę inny scenariusz. Fanatycy religijni nie maja przemyśleń o których piszesz. Ich to nakręca do radykalizacji. To skończy sie inaczej- fanatycy będą coraz mocniej spychali kraj w stronę ekstremalnej religii. Tak sie dzieje we wszystich krajach gdzie religia nie jest odxzielona od Państwa. Czyli czeka nas raczej drugi taliban.
Pedofilia i śmierć niewinnych, to są ideały dzisiejszego polskiego kościoła.


@PiccoloGrande: *zawsze były
Teraz to po prostu wyraźnie widzisz. Poglądy kościoła są stałe. Ogólnie jest masa świrów i organizacji które nigdy nie powinny dostać władzy. Ekstremizm i głupotę większość zauważa dopiero jak tę władzę dostaną.
@Krzysztof53647: według mnie wszyscy ci "młodzi ludzie gotowi do walki" zamykają się w środowiskach kibolsko-nacjonalistycznych, czyli na granicy progu wyborczego przy maksymalnie sprzyjających wiatrach. Wśród starszych właśnie teraz jest coraz więcej ludzi przeglądających na oczy, sam mam takich w rodzinie - od lat pis i kościół, ale kolejne wypadki otwierają im oczy. Ta śmierć przebija natomiast wszystko co wydarzyło się do tej pory, wręcz obnaża płyciznę postulatów "pro-life" i konfrontuje je