Wpis z mikrobloga

Od kilku dni fanatycy religijni wiją się. Do wielu dotarło, że zabili Izabelę. Spojrzeli w twarz swojej ofierze, a następnie skazali ją na śmierć.
Nie mają spokojnego snu kościelni kacykowie, grunt się pali. Pedofilia i śmierć niewinnych, to są ideały dzisiejszego polskiego kościoła.

Jak to się skończy? Całkowitą liberalizacją prawa aborcyjnego i upadkiem polskiego kościoła katolickiego.

#bekazkatoli #kosciol #katolicyzm #neuropa #aborcja #bekazpisu #2137
PiccoloGrande - Od kilku dni fanatycy religijni wiją się. Do wielu dotarło, że zabili...

źródło: comment_1636097341yLMs27SqXaiR3E6a5xIvFL.jpg

Pobierz
  • 172
klasycznie uciekanie od tematu. ¯_(ツ)_/¯ a idź pan z tym


@altruistyczny: Ale o czym ja mam z Tobą dyskutować? W 1970 roku 95% Irlandczyków deklarowało się jako katolicy, dzisiaj jest to poniżej 50%, podobnie w Brazylii. A Ty na to mówisz, że kościół w Irlandii i Brazylii ma się dobrze xD.

a idź pan z tym


Powiedz swoim hierarchom żeby przestali się #!$%@?ć w życie moje i mojej rodziny, to pójdę.
Od kilku dni fanatycy religijni wiją się. Do wielu dotarło, że zabili Izabelę. Spojrzeli w twarz swojej ofierze, a następnie skazali ją na śmierć.


Jak to się skończy? Całkowitą liberalizacją prawa aborcyjnego i upadkiem polskiego kościoła katolickiego.

@PiccoloGrande Oj, jakie Ty piękne wizję snujesz. Jakby za mojego życia te dwie rzeczy się zdarzyły to byłbym szczęśliwy. Niestety nie wierzę w to.
W głowach fanatyków to, co się stało jest postrzegane jako zwycięstwo
Ale wiecie, ze płód nie był martwy kiedy ta kobieta się zgłosiła ze stanem zapalnym? Był pęknięty worek owodniowy (czyli odeszły jej wody), co na tym etapie jest wystarczającą przesłanką do terminacji ciąży i oczyszczenia macicy (w związku z wysokim zagrożeniem sepsa). Taka sytuacja może mieć miejsce przy każdej ciąży (nie tylko kiedy płód jest uszkodzony).

Jesteście manipulowani jak małe dzieci.
Jak to się skończy? Całkowitą liberalizacją prawa aborcyjnego i upadkiem polskiego kościoła katolickiego.


@PiccoloGrande: Chwiałbym w to wierzyć, ale z doświadczenia wiem, że nic takiego się nie stanie, przynajmniej w najbliższych latach. Polskie społeczeństwo jest za głupie, żeby wybrać mądrą, liberalną władzę.
@PiccoloGrande: Szkoda że tą swoją przypadłością zaufała miejscowemu pseudo szpitalowi. Może Halloween w dyżurce sobie zrobili lekarze z pielęgniarkami, skoro tak nie mieli czasu do niej podejść. (°°
Jak to się skończy? Całkowitą liberalizacją prawa aborcyjnego i upadkiem polskiego kościoła katolickiego.


@PiccoloGrande: w dłuższej perspektywie pewnie i tak, choć kościół prędzej czy później odrobi lekcje i sobie poradzi zmieniając się mam nadzieję na lepsze. Obecne głosy o natychmiastowej liberalizacji prawa aborcyjnego tylko szkodzą i są zbyt radykalne. W wielu przypadkach powoduje to przeciwną reakcje do zamierzonej i większe zabetonowanie się po stronie prawicy zamiast stopniowo i powoli zmieniać społeczeństwo.