Wpis z mikrobloga

@Klozapina: @somskia:
zrozumcie że nadwaga i otyłość definiowana przez iloraz wzrostu i wagi nie ma sensu w przypadku Polek
1. Polki mają wybitnie mało ruchu w porównaniu do kobiet cywilizowanych jak i swoich męskich rodaków
2. Polki wybitnie źle tyją, wszystko idzie w bebzon, bary i twarz więc wyglądają dużo gorzej niż ważą
@rothejro: jak chodzi się caly dzień z poluzowanymi mięśniami brzucha to ten brzuch wystaje, ot co. Jeżeli wyrobi się w sobie nawyk, żeby ściągać te mięśnie brzucha, powiedzmy na 5-20% to brzuch jest płaski. Przyczym nie mówię tu o grubasach, którzy popijaja chipsy majonezem, tacy to wiadomo, że mają wszystkie organy wewnętrzne oblepione tłuszczem, tylko o zwykłych ludziach z wystającym brzuchem. To częsty widok u ludzi, całe cialo normalnej budowy, brak
Pobierz CXLV - @rothejro: jak chodzi się caly dzień z poluzowanymi mięśniami brzucha to ten b...
źródło: comment_1635867671Zka3CRP55aIM6WtRzAkxUY.jpg
ak chodzi się caly dzień z poluzowanymi mięśniami brzucha to ten brzuch wystaje, ot co. Jeżeli wyrobi się w sobie nawyk, żeby ściągać te mięśnie brzucha, powiedzmy na 5-20% to brzuch jest płaski. Przyczym nie mówię tu o grubasach, którzy popijaja chipsy majonezem, tacy to wiadomo, że mają wszystkie organy wewnętrzne oblepione tłuszczem, tylko o zwykłych ludziach z wystającym brzuchem. To częsty widok u ludzi, całe cialo normalnej budowy, brak drugiego podbródka
@CXLV: Dam ci przykład. Kolezanki córki w wieku 11 są wyższe o głowe od mojej i o 8-9 kg cięższe niz moje dziecko. U mnie jest redukcja cukru i fasfoodów u nich na full. One jeszcze rosna więc az tak ulane nie są ale za chwile będzie szlo juz dupsko. Ja robie dziecku dobry start.
@CXLV: To jest akurat skinny fat, a nie żadne niewciąganie brzucha. Jak nie jesteś ulańcem, to przy niewciągniętym po prostu nie będzie on twardy, ale nie będzie wystawał. Jak ktoś jest chudy i mu brzuch wystaje, to jest ulańcem bez mięśni. Ale fakt, mięśnie brzucha są osłabione przez stacjonarny tryb życia i trzeba je świadomie napinać tak czy inaczej.

Znakomita większość mężczyzn w Polsce to ulańcy i dlatego im bebechy wystają.
Brak świadomości że poza posiłkami można wlać w siebie z 500 kalorii w coli, oraz drugie tyle w dwóch skromnych słodkich przekąskach.


@Jarasznikos: To trzeba się ostro wysilić. Serio byłbyś w stanie wypić z 2 litry coli na raz bez zwrócenia tego w kiblu?

Ale to jest ogólnie "między posiłkami" w ciągu dnia. 500kcal to jest raptem trochę ponad litr coli. Naraz na pewno nie, zresztą w ogóle coli nie pijam