Wpis z mikrobloga

@Jarasznikos: Od pyr i schabowego się nie tyje, samo napisałeś słodkie i słone przekąski to jest to. Tu sobie ktoś zje małego batonika, tam "zdrowy" jogurt z kilogramem cukru czy popije to "zdrowym" napojem i p---a rośnie
  • Odpowiedz
wpieprzać codziennie kostkę smalcu i popijać olejem. Da się tak? Pytam serio.


@CXLV: Od tego akurat paradoksalnie nie utyjesz. Trzeba wpierdzielac duzo weglowodanow do tego. Czyli w praktyce slodycze + cola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zawsze mnie to zastanawiało, jak to jest możliwe, że kobiety tak tyją. Tyle młodych dziewczyn chodzi tak strasznie ulanych. Jak one są w stanie się doprowadzić do takiego stanu? Przecież to trzeba się nie ruszać wcale od kilku lat, wpieprzać codziennie kostkę smalcu i popijać olejem. Da się tak? Pytam serio.


@CXLV: porównaj sobie jakie zawody wykonują kobiety i co w pracy robią. Gdzie mają spalić te kalorie? Przy malowaniu
  • Odpowiedz
rothejro 1 godz. temu

+1

słabe mięśnie brzucha

@CXLV: można czegoś więcej się dowiedzieć w tym temacie?


@CXLV: to co widzisz na ulicach u facetów z "wystającym brzuchem" to nie jest tylko kwestia słabych mięśni brzucha i / lub przodopochylenia miednicy tylko również duża ilość tkanki wisceralnej i tego że u facetów jest większa tendencja do generowania tego typu tkanki tłuszczowej.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Ale głupoty gadasz. To że kobietom się lepiej rozkłada tkanka tłuszczowa to fakt, ale właśnie z tego wynika że mogą mieć wyższy % BF i wyglądać chudziej. A nie że mają go mieć widocznie więcej.

Weź sobie odpal jakieś filmy podróżnicze czy albumy przedstawiające plemienia żyjące w sposób nie zwesternizowany. To zobaczysz że kobiety mające naturalny % BF wcale nie są takie "krągłe".

I to nie są nierealistyczne standardy,
  • Odpowiedz
zawsze mnie to zastanawiało, jak to jest możliwe, że kobiety tak tyją


@CXLV: Problemy hormonalne, które ciężko jest odpowiednio ustabilizować, zaburzenia odżywiania, problemy z metabolizmem, depresja itd. Organizm kobiety jest w wielu okresach życia skrajnie rozstrajany (m.in. dojrzewanie, ciąża, menopauza). To nie takie proste jak piszesz, bo znam ludzi, co pochłaniają tony żarcia, a nie ma szans, aby przytyli.
  • Odpowiedz
@CXLV: Widzisz, męczę się z otyłością od dziecka. Zasadniczo zdrowie to bardzo skomplikowana sprawa i staranie się ogarnięcia go na chłopski rozum jest skazane na porażkę i szkodliwe. Miałem kiedyś dziewczynę, która była chuda jak szczapa i odżywiała się gówniano, jak my wszyscy w tamtym okresie, miała nawet taki okres że przez rok jadła właściwie samą pizzę, dosłownie ja już nie mogłem na to patrzeć, a ona potrafiła o--------ć dużą
  • Odpowiedz
zawsze mnie to zastanawiało, jak to jest możliwe, że kobiety


@CXLV: a dlaczego tylu Polaków to alkoholicy. Mechanizm wbrew pozorom jest podobny. I taki grubas też może być funkcjonującym grubasem co nie zmienia faktu że tam w psychice jest spustoszenie.
  • Odpowiedz
@CXLV: Mnie też to dziwi. W społeczeństwie w którym dziewczynom od małego wpaja się, że wygląd jest ważny. Cały biznes nastawiony na "bądź piękna/szczupła" + tyle możliwości prawie darmowych aktywności fizycznych ;d
  • Odpowiedz