Wpis z mikrobloga

Mogę powiedzieć na swoim przykładzie, nie jestem osobą otyłą,ale od zawsze musiałam bardzo uważać na to co jem, bo jak tylko przestawałam się kontrolować i ćwiczyć, to waga zaczynała się bardzo szybko zwiększać. Ciągłe diety, kontrolowanie i strach przed wieloma produktami typu słodycze, fastfoody czy produkty z wysoką zawartością węglowodanów sprawiły,że nabawiłam się zaburzeń odżywiania. Potrafiłam trzymać rygorystyczna dietę przez miesiąc, a później w przypływie emocji mieć ataki kompulsywnego objadania się. Takie
@siepan: Hej, widzę że nie jesteś jakiś szczególnie sprytny, więc specjalnie dla ciebie (inb4 'a mnie nie obchodzi co sobie tam ustalili konwencje srencje tylko układ SI!!!!') cytat za wiki ('wiki sriki #!$%@? źródło wiesz co tam na wiki wypisujo???'):

For historical reasons, two main definitions of calorie are in wide use. The small calorie or gram calorie (usually denoted cal) is the amount of heat needed to raise the temperature
zawsze mnie to zastanawiało, jak to jest możliwe, że kobiety tak tyją. Tyle młodych dziewczyn chodzi tak strasznie ulanych. Jak one są w stanie się doprowadzić do takiego stanu? Przecież to trzeba się nie ruszać wcale od kilku lat, wpieprzać codziennie kostkę smalcu i popijać olejem. Da się tak? Pytam serio.


@CXLV: Odpowiedziałeś sobie sam. Przejdź się do sklepu i zobacz ile kalorii ma jedna paczka chipsów i sprawdź jakie jest
zawsze mnie to zastanawiało, jak to jest możliwe, że kobiety tak tyją. Tyle młodych dziewczyn chodzi tak strasznie ulanych. Jak one są w stanie się doprowadzić do takiego stanu? Przecież to trzeba się nie ruszać wcale od kilku lat, wpieprzać codziennie kostkę smalcu i popijać olejem. Da się tak? Pytam serio.


@CXLV: nie za bardzo rozumiesz, o czym właściwie piszesz. 250 kcal dziennie nadwyżki to 1 kg miesięcznie, więc w ciągu