Wpis z mikrobloga

zawsze mnie to zastanawiało, jak to jest możliwe, że kobiety tak tyją. Tyle młodych dziewczyn chodzi tak strasznie ulanych. Jak one są w stanie się doprowadzić do takiego stanu? Przecież to trzeba się nie ruszać wcale od kilku lat, wpieprzać codziennie kostkę smalcu i popijać olejem. Da się tak? Pytam serio.


@CXLV: w polszy każdy ma samochód plus prawie nikt nie rozumie że alkohol czy przekąska powinny zastępować posiłek a nie
laphroig - > zawsze mnie to zastanawiało, jak to jest możliwe, że kobiety tak tyją. T...

źródło: comment_1635865943cAnvkymd3mHdvrcH7ENV7B.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: Czy mógłbyś nie próbować mi wmawiać czegoś, czego nie napisałem? Nigdzie nie wspomniałem nic o węglach prostych w ziemniakach.
To tak jakbym ja próbował wmawiać Tobie, że uważasz, że jedynym problemem jest mięso bo tak napisałeś.
Wydaje mi się, że jednak mam jako takie pojęcie o czym mówię i jeśli chcesz podyskutować merytorycznie to bardzo chętnie, ale jeśli chcesz toczyć dyskusję na poziomie Schopenhauera, to ja odpuszczam.
  • Odpowiedz
@CXLV:

Brak tzw. Non-exercise activity thermogenesis, czyli brak ruchu podczas dnia. Zwróć uwagę ile czynności które kiedyś wymagały pracy fizycznej (gotowanie, pranie, zmywanie, sprzątanie) zostało zautomatyzowane. Ludzie w ogóle nie chodzą pieszo, wolą zawsze wsiąść w samochód nawet kiedy muszą dostać się do sklepu który jest pół kilometra dalej.
  • Odpowiedz
Ja się pytam skąd u ludzi przekonanie o tym, ze od ziemniaków się tyje i następne, ze baby są ulane w Polsce, a faceci już nie? XD
  • Odpowiedz
@CXLV: Wszystko u kobiet zaczyna się już w szkole podstawowej. W 6 klasie paniusiom się nie chce ćwiczyć, więc przynoszą co tydzień zwolnienie z WFu, że ma miesiączke i elo, pora na tik toka, a później na MACZKA powtarzam MACZKA. Hehe wiecie, jestem taka cool. W liceum to już w ogóle nie mówię, totalna #!$%@? na aktywność fizyczną, 0 przykuwania wagi do tego co się je. Potem #!$%@?, że to geny
  • Odpowiedz
i następne, ze baby są ulane w Polsce, a faceci już nie? XD


@somskia: to akurat widać. Ogólnie Polacy są mocno zalani i tego nawet statystyki nie oddają dobrze, bo w UK nie ma jednego auta na jednego mieszkańca. Polak 70kg to jak brytol 80kg.

Jednak widać po prostu na ulicach, w galeriach, że obleśnych 130kg bab jest więcej niż ich odpowiedników męskich...
  • Odpowiedz
@laphroig: Nie powiedziałabym, dla mnie jest ogólnie dużo zaniedbanych ludzi. Często idzie to w parze. Widzę tak samo mnóstwo grubszych mężczyzn jak i kobiet.
  • Odpowiedz
@CXLV: Według danych GUS z 2014 roku, zbierających dane o zdrowiu Polaków powyżej 15 roku życia:
Nadwaga lub otyłość u mężczyzn: 62%
Nadwaga lub otyłość u kobiet: 46%
  • Odpowiedz