Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez #p0lki, no bo przecież nie Polki, mama ginekolog nie zdała dziś specjalizacji z ginekologii xD MAMA GINEKOLOG z GINEKOLOGII xD Twierdzi, że jednym punktem, choć z jednego insta story wynikało raczej, że poprawnie to ona odpowiedziała może na 50 pytań ze 120. Zdawalność wynosiła ponad 80 procent. Laska zbudowała całą karierę na tytule, którego nigdy nie miała. Osobiście znam osoby co to własnym lekarzom prowadzącym nie wierzyły, bo przecież guru instagrama mówi inaczej. No i oczywiście na instastory płacz, no bo wiele osób mówiło, że egzamin trudny, ale ona to miała TRUDNIEJ, bo ją obserwują tysiące osób xD

#mamaginekolog #bekazpodludzi #instagram #lekarz #heheszki
Pobierz Praemislia - O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez ...
źródło: comment_1635366238F0vl08fmaTnSWRnpopF7IN.jpg
  • 331
@Praemislia: XD gdzieś tam mi się przewijał czasami jej nick w internetach, ale myślałam, że ona jest ginekologiem. Z ciekawości sprawdziłam ile moich znajomych ją obserwuje na insta i przeżyłam ciężki szok, bo naprawdę dużo xD widziałam, że z tą typiarą była jeszcze jakaś inba, że zbierała środki na swoją fundację, która nie ma żadnego konkretnego celu i płakała na instastories, że mało kasy ludzie wpłacają i słabo idzie, po czym
@Praemislia: OPko, dziękuję Ci za ten wpis - wiem, że to toksyczne z mojej strony, ale od lat czekałam aż ta baba się #!$%@? i sobie ten głupi ryj rozwali :D

Nie znoszę tej hipokrytki, która za swoją hipokryzję zgarnia nagrody np. na polski biznes roku, wyprzedzając takie firmy jak np. te, które tworzą bezbolesne rozwiązania do mierzenia cukru w cukrzycy. Co do #!$%@? (°°
@Praemislia: w świecie gdzie kobiety nadal spotykają się z tekstami ginekologów w stylu "pani jest za młoda na cytologię" "okres musi boleć, jak urodzisz przestanie" , "badania piersi? A po co to komu, miał ktoś w rodzinie raka? Nie? To po co ci", "nie wkłada się wkładki domacicznej kobiecie która nie rodziła" i nie są to rzadkie sytuacje, mamaginekolog miała platformę gdzie kobiety mogły poczytać i zdobyć bieżące informacje. Zwłaszcza kobiety