Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez #p0lki, no bo przecież nie Polki, mama ginekolog nie zdała dziś specjalizacji z ginekologii xD MAMA GINEKOLOG z GINEKOLOGII xD Twierdzi, że jednym punktem, choć z jednego insta story wynikało raczej, że poprawnie to ona odpowiedziała może na 50 pytań ze 120. Zdawalność wynosiła ponad 80 procent. Laska zbudowała całą karierę na tytule, którego nigdy nie miała. Osobiście znam osoby co to własnym lekarzom prowadzącym nie wierzyły, bo przecież guru instagrama mówi inaczej. No i oczywiście na instastory płacz, no bo wiele osób mówiło, że egzamin trudny, ale ona to miała TRUDNIEJ, bo ją obserwują tysiące osób xD

#mamaginekolog #bekazpodludzi #instagram #lekarz #heheszki
Praemislia - O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez ...

źródło: comment_1635366238F0vl08fmaTnSWRnpopF7IN.jpg

Pobierz
  • 331
normalnie. A myślisz, że jak się wyrabia specjalizację przez kilka lat? Nie pracując?


@resuf: A jak się zostaje chirurgiem przez kilka lat? Dorabiając na operacjach? Co Ty #!$%@??
@60scnds: ja np bez żenady nazywam siebie radiologiem mimo tego, że nie zdałem jeszcze egzaminu specjalizacyjnego. Nigdy natomiast nie nazwałem się specjalistą. Wyrobiłem w wielu kwestiach 2x więcej procedur niż potrzebne jest do podejścia do egzaminu, w sumie mógłbym się na egzamin zapisać ale tu gdzie pracuje jest mi dobrze, dostaje za 160 godzin pracy prawie 8k euro brutto i zupełnie nie spieszy mi się do odpowiedzialności związanej z posiadaniem tytułu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@60scnds: no pewnie, że chirurgiem nie zostaje się praktykując. Uczysz się samej teorii i po odbyciu egzaminu (również teoretycznego) masz specjalizację i wtedy pierwszy raz przeprowadzasz operację.
w porownaniu do innych polskich influecerek, ktore swieca dupa i pusta glowa, sprzedaja nagie fotki na of, wrzucaja bzurne filmy na yt o jedzeniu 100 ciastek to #!$%@? sie do tej kobity to dla mnie kosmos. Profil ma merytoryczny, popularyzuje wiedze na tematy tabu, dupa nie swieci dla zasiegow, dla mnie bomba. O nie jestem jej fanem, dopiero teraz ja wygooglalam i soe zdziwilam calym jej hejtem bo widze z mikrobloga jak
Kurczę nie wiem skąd ten hejt na mamę ginekolog. Kiedy zaszłam w ciąże korzystałam z jej bloga i dostarczył mi wiele cennych informacji. Do tego kupiłam segregator na czas ciąży który pomógł mi się z tym wszystkim odpowiednio zorganizować. Zawierał ważne daty i informacje o badaniach. Nie mam problemu z tym ze kobita nie zdała specjalizacji bo nie leczę się u niej a jedynie uzupełniam wiedzę która podaje mi lekarz na wizycie.