Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez #p0lki, no bo przecież nie Polki, mama ginekolog nie zdała dziś specjalizacji z ginekologii xD MAMA GINEKOLOG z GINEKOLOGII xD Twierdzi, że jednym punktem, choć z jednego insta story wynikało raczej, że poprawnie to ona odpowiedziała może na 50 pytań ze 120. Zdawalność wynosiła ponad 80 procent. Laska zbudowała całą karierę na tytule, którego nigdy nie miała. Osobiście znam osoby co to własnym lekarzom prowadzącym nie wierzyły, bo przecież guru instagrama mówi inaczej. No i oczywiście na instastory płacz, no bo wiele osób mówiło, że egzamin trudny, ale ona to miała TRUDNIEJ, bo ją obserwują tysiące osób xD

#mamaginekolog #bekazpodludzi #instagram #lekarz #heheszki
Pobierz Praemislia - O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez ...
źródło: comment_1635366238F0vl08fmaTnSWRnpopF7IN.jpg
  • 331
@Felonious_Gru: XDDDDDDDDDDDDDD
1 cały post na temat ginekologa
2 podajesz wyniki takie same jak w poście
3 mój pierwszy post wyśmiewał TEST na GINEKOLOGA i jej wynik oraz to co pisała na my story Instagrama
4 dodałem zdjęcie ze znanego lekarza

Weź walnij pare razy głowa w ścianę i przestań robić fikołki
Ja #!$%@?, jej Instagram to dopiero musi być kółeczko wzajemnej adoracji xDD


@wiktorek_pl: bo jest, nawet mają specjalne określenie - ratlerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ta Pani nigdy nie była ginekologiem?


@na_saturnie: jest lekarzem ale nie ginekologiem

A tak btw to baba ma niezwykły tupet, zbudowała markę "mama ginekolog" nie będąc tak naprawdę ginekologiem; zrobienie specjalizacji zajęło jej jakieś 10 lat a na koniec #!$%@?ła
@tangerine_: ja zostałam zablokowana za polubienie komentarza, który nie zawierał hejtu, po prostu ktoś napisał, że skoro nie zdała, to nie była do niego przygotowana. Obserwuję (a raczej obserwowałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ze względu na to, ze byłam ciekawa jak buduje swoją markę w social mediach. O treści medyczne wolę pytać profesora u którego się leczę. Zaczynając od matury, na każdym egzaminie są pewne rzeczy, które