Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez #p0lki, no bo przecież nie Polki, mama ginekolog nie zdała dziś specjalizacji z ginekologii xD MAMA GINEKOLOG z GINEKOLOGII xD Twierdzi, że jednym punktem, choć z jednego insta story wynikało raczej, że poprawnie to ona odpowiedziała może na 50 pytań ze 120. Zdawalność wynosiła ponad 80 procent. Laska zbudowała całą karierę na tytule, którego nigdy nie miała. Osobiście znam osoby co to własnym lekarzom prowadzącym nie wierzyły, bo przecież guru instagrama mówi inaczej. No i oczywiście na instastory płacz, no bo wiele osób mówiło, że egzamin trudny, ale ona to miała TRUDNIEJ, bo ją obserwują tysiące osób xD

#mamaginekolog #bekazpodludzi #instagram #lekarz #heheszki
Pobierz Praemislia - O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez ...
źródło: comment_1635366238F0vl08fmaTnSWRnpopF7IN.jpg
  • 331
@Nie_RabarbaR: No urolog nie zdiagnozuje tobie upośledzenia, bo powie ze to nie jego działka i wysle Cie do psychiatry ( ͡° ͜ʖ ͡°) wypopki nie ogarniajo, że medycyna to szeroka dziedzina no ale co zrobic jak ktos 30 lat w piwnicy siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Popularny_mis: A ty nie piszesz glupot? XD #!$%@? glupoty ze lekarz konkretnej dziedziny moze sie wypowiadac
@userrrr: Ciekawe jak upośledzone osoby myślą w sumie. Bardzo ciekawie. Ja na przykład się zastanawiam, co takie upośledzone osoby myślą, że mogą robić lekarze po 6 lat studiach, 1 roku stażu i 5 lat specjalizacji, skoro niby diagnozować mogą tylko specjaliści (a więc dopiero po 6 latach specjalizacji). Więc się tak zastanawiam, co upośledzone osoby myślą że robią PEŁNOPRAWNI LEKARZE Z PRAWEM DO WYKONYWANIA ZAWODU. Co takie upośledzone osoby myślą, że
@Nie_RabarbaR: No ja też nie wiem jak funkcjonują takie osoby, bo taką osobą nie jestem, ale kpienie z czyjeś choroby jest #!$%@?ństwem i świadczy o niedojrzałości autora takiego zachowania, więc jeśli masz mniej niz 16 lat to idzie to zrozumieć ( ͡~ ͜ʖ ͡°) wyzywasz mnie dziecko od upośledzonych tylko dlatego, że sama nie potrafisz zrozumieć, że medycyna to nie jest jeden temat i od medycyny ogólnej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@userrrr:

Takim lekarzem, że nie miała tytułu lekarza medycyny - czyli nie zdała studiów medycznych, bo dopiero poszła zdać ten egzamin, którego nie zdała - dlatego płacze teraz w intermetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za podszywanie się pod lekarza (czyt znachor) grozi odpowiedzialność karna, więc porównywanie jej do Zieby jest jak najbardziej na miejscu, a teraz usuń konto


O czym ty chłopie bełkoczesz?
@JuliuszKalodont: A tobie ktos placi za obrzucanie jej gownem, czy po prostu jestes frustratem z wewnetrznymi problemami psychicznymi?

Nie robi sie na zadna guru, ma wiedze ginekologiczna, ukonczyla tok specjalizacji, po prostu nie zdala egzaminu, ktory byl wyjatkowo trudny i nie zdala go JEDNYM punktem, choc szacowala duzo mniej.

Skoncz pieprzyc.
@onuceSzatana tak oczywiście, wszyscy którzy nie leżą plackiem przed instagramową celebrytką, mają problemy psychiczne. Zobacz są tacy którzy ten egzamin zdali, ale się do niego uczyli a nie brylowali na insta...aha i kłamstwem jest że nie zdała jednym punktem...
Obserwuje ją na insta od chyba 2017 roku i mogę dużo powiedzieć na temat tego jak jej ego wywaliło w kosmos w ostatnim czasie.
1) Zaczęła studia na lekarskim prywatnie za kasę rodziców. Potem się chyba przeniosła na dzienne (była przewodniczącą samorządu uczniowskiego, latała za wykładowcami itp.)
2) Jak się urodziła to jej rodzice (Polacy) mieszkali w Austrii. Tam chodziła do szkoły, a jak wrocili do Polski to zaczela chodzic do amerykanskiej