Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez #p0lki, no bo przecież nie Polki, mama ginekolog nie zdała dziś specjalizacji z ginekologii xD MAMA GINEKOLOG z GINEKOLOGII xD Twierdzi, że jednym punktem, choć z jednego insta story wynikało raczej, że poprawnie to ona odpowiedziała może na 50 pytań ze 120. Zdawalność wynosiła ponad 80 procent. Laska zbudowała całą karierę na tytule, którego nigdy nie miała. Osobiście znam osoby co to własnym lekarzom prowadzącym nie wierzyły, bo przecież guru instagrama mówi inaczej. No i oczywiście na instastory płacz, no bo wiele osób mówiło, że egzamin trudny, ale ona to miała TRUDNIEJ, bo ją obserwują tysiące osób xD

#mamaginekolog #bekazpodludzi #instagram #lekarz #heheszki
Praemislia - O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez ...

źródło: comment_1635366238F0vl08fmaTnSWRnpopF7IN.jpg

Pobierz
  • 331
  • Odpowiedz
@linca_pau: nie zmieniaj tematu. Laska nie zdała egzaminu, który zalicza 90% osób. Jeśli ktoś jest skoncentrowany na budowaniu zasięgów, robieniu kasy z merchu to nie będzie skupiony na specjalizacji. Nie da się być w dwóch miejscach na raz. To trochę jakby powiedzieć: jeżdzę od 10 lat, ale nie zdałem ostatnio prawka. Przecież dobrze jeżdzę, więc po co mi papierek i w ogóle o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Olsea nie musi być dużo, żeby wybrudzić bieliznę, wystarczy jakakolwiek ilość. Do tego ponoć przy noszeniu wkładki wydziela się więcej śluzu, więc to trochę zamknięte koło. Też przez lata nosiłam codziennie, bo myślałam że to kwestia higieny i normalna praktyka
  • Odpowiedz
@ladym333: nie mozna mowic, bo jest lekarzem, moze wpisac sobie lek przed imieniem. To co sie na nia wylalo to nie jest tylko kwesia nie zdania egzaminu, tylko tych wszystkich krzywych akcji. W nosie mam jej torebki ale nie na chwile przed zbierankem hajsu na fundacjs i jeszcze focha na ludzi ze no myslala ze uzbiera wiecej. Chodzi o caloksztalt, o to ze sklamala ze fo pierwszy egzamin w zyciu
  • Odpowiedz
@Praemislia: Tak trochę podepnę się pod ten temat, bo miałem nieco podobną sytuację z moim kanałem "Kanał o Wszystkim" na YouTube. Kiedy zaczynałem pierwsze poradniki byłem dopiero na 1 roku studiów, w mojej sytuacji jednak skończyło się to "Happy Endem" - bo obroniłem inżyniera za 1 razem, ale szczerze mówiąc, czułem na sobie dodatkową presję i cały czas myślałem tylko o tym, co będzie jak nie zdam - nie wiem
  • Odpowiedz
@Altair22: Niby tak, niby nie. Z wiedzą medyczną jest tak, że jeśli wykorzystujesz swój autorytet lekarza, a generalnie wiedzę masz taka sobie, to możesz zrobić komuś poważna krzywdę. To zawód zaufania, nie ma tu miejsca na "lubię ginekologię, więc zrobię Instagram mamaginekolog" ¯\(ツ)_/¯ Jej narracja zresztą zawsze była taka, że ONA WIE NAJLEPIEJ, a nie że czytała w różnych źródłach, czy cytowała badania naukowe.
  • Odpowiedz