Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez #p0lki, no bo przecież nie Polki, mama ginekolog nie zdała dziś specjalizacji z ginekologii xD MAMA GINEKOLOG z GINEKOLOGII xD Twierdzi, że jednym punktem, choć z jednego insta story wynikało raczej, że poprawnie to ona odpowiedziała może na 50 pytań ze 120. Zdawalność wynosiła ponad 80 procent. Laska zbudowała całą karierę na tytule, którego nigdy nie miała. Osobiście znam osoby co to własnym lekarzom prowadzącym nie wierzyły, bo przecież guru instagrama mówi inaczej. No i oczywiście na instastory płacz, no bo wiele osób mówiło, że egzamin trudny, ale ona to miała TRUDNIEJ, bo ją obserwują tysiące osób xD

#mamaginekolog #bekazpodludzi #instagram #lekarz #heheszki
Praemislia - O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez ...

źródło: comment_1635366238F0vl08fmaTnSWRnpopF7IN.jpg

Pobierz
  • 331
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Praemislia: szczerze to moja żona uważa ją za guru jak mój stary Kaczyńskiego. Z jej z sklepu kupiła towaru za 2 koła i jak chodzimy do pediatry z synem to zawsze ma jakieś zastrzeżenia do lekarza bo mama ginekolog powiedziała inaczej, czasami wychodzą kłótnie między nami bo ja trzymam stronę lekarza i położnej. Nie interesowałem się tą babą wcześniej zbytnio ale w sumie się cieszę że poleciał na nią taki hejt
@wesoly_urolog: Ja nie mam z tym problemu, kobita ma w opisie, że jest w trakcie specjalizacji. I wiesz... tak sobie myślę... Czy nie uważasz, że nieetyczne jest olewanie pacjentów przez specjalistów? To, że lekarz danej specjalizacji postawił złą diagnązę, bo mu się srednio chciało w wyniki dobrze zajrzeć jest etyczne? Serio dopóki ktoś nie robi krzywdy innym, stara się być lepszą, ma mnóstwo zadowolonych pacjentek, to ja w poważaniu mam to,