Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez #p0lki, no bo przecież nie Polki, mama ginekolog nie zdała dziś specjalizacji z ginekologii xD MAMA GINEKOLOG z GINEKOLOGII xD Twierdzi, że jednym punktem, choć z jednego insta story wynikało raczej, że poprawnie to ona odpowiedziała może na 50 pytań ze 120. Zdawalność wynosiła ponad 80 procent. Laska zbudowała całą karierę na tytule, którego nigdy nie miała. Osobiście znam osoby co to własnym lekarzom prowadzącym nie wierzyły, bo przecież guru instagrama mówi inaczej. No i oczywiście na instastory płacz, no bo wiele osób mówiło, że egzamin trudny, ale ona to miała TRUDNIEJ, bo ją obserwują tysiące osób xD

#mamaginekolog #bekazpodludzi #instagram #lekarz #heheszki
Pobierz Praemislia - O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez ...
źródło: comment_1635366238F0vl08fmaTnSWRnpopF7IN.jpg
  • 331
@userrrr mnie najbardziej śmieszy jak wykopki łykają wiedzę od innych wykopowych ekspertów nie biorąc pod uwagę faktów i nie potrafią sami znaleźć informacji. Pani ta jest lekarzem i porównywanie jej do Ziemby jest po prostu napiszę niestosowne żeby nie powiedzieć burackie.

Zrobiła jako jednostka bardzo dużo dobrego i dzięki temu zarobiła bardzo dużo kasy bo ma głowę do interesów, no i to chyba bardziej boli cebulakow.

Ogólnie nie lubię celebrytów ale 100
@Popularny_mis: Fajny trolling, taki nie za oczywisty, konto możesz usunąć po przeczytaniu mojej odpowiedzi
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta Pani jest lekarzem


Takim lekarzem, że nie miała tytułu lekarza medycyny - czyli nie zdała studiów medycznych, bo dopiero poszła zdać ten egzamin, którego nie zdała - dlatego płacze teraz w intermetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za podszywanie się pod lekarza (czyt znachor) grozi
ja zostałam zablokowana za polubienie komentarza, który nie zawierał hejtu, po prostu ktoś napisał, że skoro nie zdała, to nie była do niego przygotowana.


@agaha199228: Standard u Najkoli xD też dostałam bloka parę ładnych miesięcy temu za polubienie nieprzychylnego komentarza.

byłam ciekawa jak buduje swoją markę w social mediach.


@agaha199228: Niestety ale laska jest od jakiegoś czasu mocno odklejona od rzeczywistości. Każdą (nawet konstruktywną krytykę) odbiera jako hejt.


@userrrr:
@Praemislia: Nie znam kobiety, ale jako lekarz #!$%@? mnie ten atencyjny "helf kołczing" sprowadzony bez opamiętania ze stanów (gdzie lekarze są celebrytami i sprzedajnymi #!$%@?). Lekarz powinien być lekarzem, a nie soszal midia influęserem. Medycyna to nie wyjazdówka z warszawy, tu się liczy profesjonalne podejście.
Ale co do sprawy to kilka uwag:
1) To, że się nazywa ginekologiem to akurat nie aż taki dramat. Większość rezydentów nazywa się po tytułach. Rezydenci
@Popularny_mis: @tangerine_: No ale nie jest lekarzem ginekologii ( ͡° ͜ʖ ͡°) bycie lekarzem medycyny np urolog to utolog nie może wypowiadac sie w temacie serca
( ͡° ͜ʖ ͡°) bo urolog nie zajmje się sprawami sercowo-naczynienowymi tylko układem moczowo-płciowym (Twojz fujarą i jajcami mówiąc prosciej) więc i tak i tak złamała prawo, bo jest lekarzem czegos innego i na to ma
@ladym333: to nie jest kwestia bolu dupy. Ze 2 dni temu napisala post peany na swoja czesc, ze jest prawie fizykiem, biologiem, psychologiem, kucharka, projektantka, pisarka.. no a potem nie zdala egzaminu do ktorego tak sie przygotowywala, ze robila lajwy, testy pierogow, mowila ze nje mkze bo musk ske zdrzemnac, ze nie moze bo jej nie wchodzi, zrobila "wesele" (sic) swojej firmy, jezdzila do kolezanek a potem zrobila drame bo niewazne
aka hobbystka, co ty #!$%@? xDDDDDDDD typiara jest lekarzem, normalnie tacy lekarze przyjmują cię w przychodni ginekologicznej, robią ci badania i wypisują recepty - tylko pieczątkę mają z tytułem lekarza zamiast lekarza ginekologii xDDDDDDD

Specjalizacja to co innego, niż egzamin lekarski.


@RozowaZielonka: Jeżeli ma zdane podstawowe egzaminy to hobbystką nie jest ale ginekologiem też nie jest więc a) nie powinna mieć w nazwie specjalizacji której wiedzy nie potrafi udowodnić państwowym egzaminem.
widzę, że pan ekspert od studiów się pojawił. Żeby przejść z 1 roku na 7 to jednak jakaś wiedzę trzeba mieć ;)


@little_muffin: jeśli serio tak uważasz to znaczy że pan ekspert to rzeczywiście ekspert a ty nie masz pojęcia jak wyglądają studia w Polsce (medyczne również) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nie_RabarbaR: @Popularny_mis No tak, nierabarbar i popularny mis, dwa kolorowe misiaczki (ciekawe czy sie zorientuja ze wlaśnie ich obrazilem i co oznacza te slowo, pewnie nie wiecie bo w koncu jestescie wypopkami co zawsze muszo miec racje ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Wypopki drogie od ogólnej medycyny są lekarze rodzinni (oni skierowują do konkretnych specjalistów, rownież rodzinny wystawia skierowanie do ginekologa), medycyna to szeroka dziedzina i jeden
@Praemislia: ta typiara zrobila dla polskiej ginekologii wiecej niz panstwo przez ostatnie 10 lat. Ile wiedzy w formie "dla ludzi" przekazala plus np segregatory ciazy ktore pozwalaja ogarnac pacjentce jej prawa i jak to powinno ksiazkowo wygladac to nie wspominam. Hejterow nie brakuje ale serio ona jest turboogarnieta razem z mezem.
@Praemislia: A czego się można było spodziewać po "ginekolożce", która odradza stosowanie żeli do higieny intymnej? :D Przecież higiena to podstawowa rzecz :D i to przez nią Polki wierzą, że żel do higieny intymnej nie jest potrzebny xD
@userrrr to biegnij buraku do prokuratury zgłaszać ze szarlatan ludzi naciąga, jesteś zwykłym internetowym napinaczem, który nie potrafi przyznać się, że piszę głupoty. Idealnie pasujesz na wykop. Nie pozdrawiam i zapraszam na czarno.