Wpis z mikrobloga

notcha nie umiesz wybronic


@SmugglerFan: ale tu nie ma czego wybraniać. Notch nic nie zmienia, ten kawałek ekranu w 99% i tak stoi nieużywany. Wsadzenie tam notcha nie odejmuje NIC z fukncjonalności laptopa. Dla większości userów również profesjonalnych absolutnie nic się nie zmienia, gdyby tam nie było notcha to pewnie nic innego też by nie było @Ligniperdus:
  • Odpowiedz
ja mam w tym miejscu wazne rzecz


@SmugglerFan: jakie ważne rzeczy można mieć na środka paska xD

to moze w ogole ekranu nie potrzebujecie.


@SmugglerFan: To już swoją drogą bo jako że pracuje w branży video i tak przez 90% czasu ten macbook będzie podłączony do zewnętrznego monitora z ładowarką
  • Odpowiedz
To już swoją drogą bo jako że pracuje w branży video i tak przez 90% czasu ten macbook będzie podłączony do zewnętrznego monitora z ładowarką


@KochanekAdmina: no do tego sa laptopy - i tak trzeba z nich desktopa robic zeby sensownie uzywac. tylko ze jak zrobisz z niego desktopa to dalej ekran laptopa moze sluzyc jako jeden z monitorow, wiec jest uzyteczny - ale z notchem to tak srednio wtedy
  • Odpowiedz
dosyc wazne


@SmugglerFan: Fajny ten macOS taki trochę #!$%@? podobny do windowsa xD nawet nie wiesz gdzie są otwarte karty w safari xD

Poza tym macbook pro to nie macbook air do oglądania youtube. Ma inne zastosowania, a sam jego rozmiar (14 cali) właściwie wymusza używania zewnętrznych monitorów.

Jak mówiłem to nie sprzęt dla plebsu, nikt nie potrzebuje kompa za 8-32k żeby oglądać youtube. Inny target klientów. To ma być
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: nie znam sie na makach, ale firefox przeciez tez jest na maku. w safari widze ze w miejscu notcha jest wysrodkowany url bar wiec tez dosyc wazne zeby nie zaslaniac. no i dalej, co jak masz 2 okna side by side? co wtedy z tymi kolorowymi przyciskami w rogu okna?
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: daj już mu spokój, nie wiesz że najlepszego na świecie laptopa można używać tylko z podpiętym dodatkowym monitorem i wtedy notch nie przeszkadza profesjonalistom dla których ten sprzęt jest przeznaczony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chwalmy Apple za to że w ogóle dają jakikolwiek ekran do laptopa, bo mogliby wcale nie dawać i wtedy @SmugglerFan by nas przekonywał jak bardzo to jest lepsze i np.
  • Odpowiedz