Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga, mamy kolejną osobę, która nie boi się mówić PRAWDY o koronaświrusie i śmiercionkach!!! 111one

#!$%@? tam lekarze czy naukowcy, którzy zajmują się takimi sprawami na co dzień, oto kolejny autorytet szurów, obok Edyty Górniak i Iwana Komarenko.
#!$%@? tam, że zna się na tym tak samo jak Mietek z ochrony. Ważne, że jest znana i mówi to co nam pasuje.

#koronawirus #szury #foliarze #neuropa
Pobierz
źródło: comment_1635246490Y6HdzgCBa9vVTy1IfNPfAT.jpg
  • 91
@GrammarNazi: obecny minister zdrowia #!$%@? wie o nauce, medycynie, szczepionkach, etc a podejmuje decyzje mające wpływ na 38 000 000 ludzi, ale tak, #!$%@? się do aktorki, która właśnie się naraziła na ostracyzm społeczny, bo w kwestii chińskiego kataru nie można mieć innego zdania i tyczy to się wszystkich, nawet lekarzy i naukowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poniżej na memie, twoje autorytety:
Pobierz
źródło: comment_1635246765YqwpCPjn5TQMSSC8W5WDc8.jpg
@SpasticInk Możesz pokazać mi w którym miejscu #!$%@?łem się do aktorki?

Poza tym - niech będzie i idźmy Twoim tokiem rozumowania:
- minister zdrowia się nie zna nic a nic
- Pani znana aktorka się nie zna nic a nic

Dlaczego zatem według wykopków jedno z nich kłamie a drugie mówi prawdę?

Bo według mnie to, że jednemu tutaj wierzymy, a drugiemu nie, to tylko wynik szukania potwierdzenia dla własnej opinii, nie
@KanonJerzy Mnie Pazura przekonywać nie musiał, ale pewnie wielu ludzi przekonał i dobrze.

Po pierwsze - Pani aktorka Bożena Dykiel powiela teorie spiskowe, które są szkodliwe i nie mają żadnego umocowania w faktach. Ktoś coś napisał w internecie, co mu się wydawalo, że jest prawdziwe, ktoś inny to powtórzył, ktoś następny coś dodał i teoria żyje sobie własnym życiem.

Pan Pazura zachecajacy do szczepien w przeciwieństwie do Pani Dykiel nie powiela teorii
@GrammarNazi:

Możesz pokazać mi w którym miejscu #!$%@?łem się do aktorki?


no #!$%@?łeś się samym wpisem, ślepy, czy chory jesteś? xD

Dlaczego zatem według wykopków jedno z nich kłamie a drugie mówi prawdę?


nie chodzi o to kto mówi prawdę, a kto kłamie, bo w mainstreamowych mediach kłamią non stop i trzeba na własną rękę weryfikować fakty, ale o cenzurę i wolność słowa. Minister swoim szkodliwym #!$%@? i decyzjami ma na
@SpasticInk: ślepy, czy chory jesteś? xD

Pięknie zaczynasz rozmowę, samo to już mówi dużo o tym, jakim jesteś człowiekiem.

Pytałem w którym miejscu - nie odpowiedziałeś. Ja w swoim wpisie smieje się z antyszczepionkowcych, którzy wybiórczo przyjmują wiadomości.

jeszcze go będą puszczać na każdej stacji, ale spróbuj powiedzieć coś niezgodnnie z narracją to dostaniesz bana i cie zaczną uciszać
https://www.redvoicemedia.com/2021/07/mrna-vaccine-pioneer-who-questioned-risks-of-the-jab-has-linkedin-account-deleted k


To dziwne, bo mogę wskazać Ci całą masę mediów, gdzie
@GrammarNazi: wyzywasz ludzi od szurów i antyszczepów, nie mamy o czym gadać.
Nie rozumiesz też, że w mainstreamie wolnych mediów nie ma, należą do polityków albo korporacji i to jest oksymoron, przykładu cenzury z dr Malone czy kasowaniem teraz wywiadów z Dykiel, tez nie zrozumiałeś.
Jesteś covidowym trollem lvl expert. Weź idź sobie jebnij 3 dawkę koleżko, może wrócisz do normalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1635249867p6MDElChBTMkwCCBBINvYf.jpg
@SpasticInk: No po prostu powielasz teorie spiskowe. Poza tym ta śmieszna strona globalresearch.ca też jest całkowicie wiarygodna. I co wcale nie dziwi w przypadku szurów, jest finansowana przez ruskich ¯\_(ツ)_/¯

https://en.wikipedia.org/wiki/Michel_Chossudovsky#Centre_for_Research_on_Globalization

No i fajnie, że pokazałeś uproszczoną strukturę właścicielską mediów. Super. A co z niej wynika? Spisek? Żydzi za tym stoją, czy kosmici? Czy wniosek mam wyciągnąć sam?

Pokażę Ci inną mapkę, też fajna. Co z niej wynika? Można wysnuć wiele
Pobierz
źródło: comment_1635250320Yw0LXCOfASNFBeaVkuS4Wc.jpg
Poza tym ta śmieszna strona globalresearch.ca też jest całkowicie wiarygodna. I co wcale nie dziwi w przypadku szurów, jest finansowana przez ruskich ¯_(ツ)_/¯


@GrammarNazi: a co mnie obchodzi czy to jest strona ruska, niemiecka czy chińska? Sa na niej zebrane linki do oficjalnych danych NOPów z oficjalnych źródeł europejskich i zsumowane dane. Masz leniu, zamiast #!$%@?ć o ruskich trollach:

COVID-19 MRNA VACCINE MODERNA (CX-024414)
https://dap.ema.europa.eu/analytics/saw.dll?PortalPages&PortalPath=%2Fshared%2FPHV%20DAP%2F_portal%2FDAP&Action=Navigate&P0=1&P1=eq&P2=%22Line%20Listing%20Objects%22.%22Substance%20High%20Level%20Code%22&P3=1+40983312

COVID-19 MRNA VACCINE PFIZER-BIONTECH
https://dap.ema.europa.eu/analytics/saw.dll?PortalPages&PortalPath=%2Fshared%2FPHV%20DAP%2F_portal%2FDAP&Action=Navigate&P0=1&P1=eq&P2=%22Line%20Listing%20Objects%22.%22Substance%20High%20Level%20Code%22&P3=1+42325700

COVID-19
@SpasticInk: Po pierwsze - co te wykresy oznaczają i o czym one mówią? Skąd są te dane? Nic tam nie jest napisane, a Ty łykasz to jak pelikan nie wiedząc nawet co to jest?

Po drugie:

a co mnie obchodzi czy to jest strona ruska, niemiecka czy chińska?

Brzmi to wyjątkowo zabawnie, kiedy bronisz tezy, że:

co do koncentracji mediów, to jeżeli uważasz że właściciele tych stacji i koncernów medialnych, nie
@GrammarNazi: to są oficjalne dane europejskie bezpośrednio ze strony z europejskich NOPów, oskarżasz

https://www.ema.europa.eu/en

, że są ruskimi trollami? Powaliło cie do reszty?! xD
To już nie są urojenia, to się leczy chłopie!

https://www.ema.europa.eu/en/about-us

The European Medicines Agency (EMA) is a decentralised agency of the European Union (EU). It began operating in 1995. The Agency is responsible for the scientific evaluation, supervision and safety monitoring of medicines in the EU.
Pobierz
źródło: comment_1635252197vBCIOjbP0ljzlLK2LNyXbc.jpg
@SpasticInk: I co niby te dane mówią? Jest do nich jakiś opis, legenda? Ta śmieszna ruska stronka sugeruje, że ludzie po szczepieniach padają jak muchy, ale z tych danych kompletnie nic nie wynika. Wklejasz jakieś linki, które znalazłeś na szurskiej stronce, a jak widać kompletnie nawet nie rozumiesz co tam jest napisane i o czym niby te dane mówią. Klasyka - teorie spiskowe żyją własnym życiem, nikt nie wie nawet skąd
@GrammarNazi: LOL, masz pełno tabel i podsumowań z podziałem na rodzaj NOPu, wiek, płeć, etc. To już pozwala wyciagać wnioski i też na tej podstawie ostatnio np. Pfizer zaktualizował swoje ulotki. Wcześniej tych danych nie było. Dlaczego? Bo nikt tego nie zbadał xD
Jesteśmy świadkami wielkiego eksperymentu medycznego. Kto wie jakie jeszcze długofalowe NOPy się pojawią.
Już wiadomo, że nie ma absolutnie sensu szczepić dzieci i ryzyko przewyższa ewentualne korzyści.
Np.
Pobierz
źródło: comment_1635253708pwRzAmqLDIqguziq8Xj24u.jpg