Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga, mamy kolejną osobę, która nie boi się mówić PRAWDY o koronaświrusie i śmiercionkach!!! 111one

#!$%@? tam lekarze czy naukowcy, którzy zajmują się takimi sprawami na co dzień, oto kolejny autorytet szurów, obok Edyty Górniak i Iwana Komarenko.
#!$%@? tam, że zna się na tym tak samo jak Mietek z ochrony. Ważne, że jest znana i mówi to co nam pasuje.

#koronawirus #szury #foliarze #neuropa
GrammarNazi - Uwaga uwaga, mamy kolejną osobę, która nie boi się mówić PRAWDY o koron...

źródło: comment_1635246490Y6HdzgCBa9vVTy1IfNPfAT.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@zapomnialmatoljakdebilembyl: skąd ci mam je wsiąść

Po pierwsze - to wziąć

wystarczy ze się dowiaduje jakie ludzie maja teraz problemy których wcześniej nie mieli a jak już idą do lekarza i szukają skąd nagle coś czego nigdy nie mieli i sie kończą pomysły a tylko spróbuj zapytać czy szczepienie mogło być powodem to patrzą jak na wariata

Podsumowując - coś Ci się wydaj, bo tak ¯\_(ツ)_/¯ No jak rzeczywistość i fakty
  • Odpowiedz
@SpasticInk: LOL, masz pełno tabel i podsumowań z podziałem na rodzaj NOPu, wiek, płeć, etc

Gdzie są te tabele? To Ty dzwonisz i to Ty coś próbujesz udowodnić, więc podaj konkrety.

Jesteśmy świadkami wielkiego eksperymentu medycznego. Kto wie jakie jeszcze długofalowe NOPy się pojawią

To są Twoje fantazje. Można też powiedzieć - kto wie jakie będą długofalowe skutki zachorowania na Covid19?

Już wiadomo, że nie ma absolutnie sensu szczepić dzieci i
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: o #!$%@?, ściana tekstu, sorry, ale nie mam zdrowia i czasu czytać tego twojego bełkotu i łgarstw skompromitowany wykopku, co to wrzuca linki do ruskich stronek, jak sam twierdzisz z domeny https://www.ema.europa.eu , ruski trollu hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A fakt, że negujesz oficjalne europejskie źródła dot. NOPów, po szczepieniach na covid powoduje, że pogrążasz się jeszcze bardziej. I tak, to jest eksperyment medyczny na
SpasticInk - @GrammarNazi: o #!$%@?, ściana tekstu, sorry, ale nie mam zdrowia i czas...

źródło: comment_1635258967VDVfKm4y4yxrBvHdYZzT2Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
o #!$%@?, ściana tekstu, sorry, ale nie mam zdrowia i czasu czytać tego twojego bełkotu i łgarstw skompromitowany wykopku, co to wrzuca linki do ruskich stronek, jak sam twierdzisz z domeny https://www.ema.europa.eu , ruski trollu hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SpasticInk: Fajne fikołki, ale niestety wszystko jest czarno na białym i każdy powyżej widzi co napisałem i co nazywałem ruskim trollingiem ¯\_(ツ)_/¯

"I tak, to jest eksperyment
GrammarNazi - > o #!$%@?, ściana tekstu, sorry, ale nie mam zdrowia i czasu czytać te...
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Generalnie - szczepionki są skuteczne, bezpieczne i chronią nas przed zachorowaniem. Fakty są bezsprzeczne.

Największym przeciwskazaniem przed zaszczepieniem się jest wiara w teorie spiskowe, niski poziom edukacji i bycie szurem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: naucz się edytować komentarze ruska onuco, na gównej już chwalą twojego mocodawce i pisowskiego propagatora szczepień i kodów QR, towarzysza Vateusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/6334849/rosyjskie-media-zachwycone-slowami-morawieckiego/

I nie, szczepionki nie są bezpieczne i przebadane, linki wrzuciłem wyżej do tego eksperymentu medycznego łącznie z linkami do NOPów z oficjlanej europejskiej bazy.
Co więcej gdyby wszystko było ok, to szczepienia by były obowiązkowe, a koronagrypka na oficjalnej liście
SpasticInk - @GrammarNazi: naucz się edytować komentarze ruska onuco, na gównej już c...

źródło: comment_16352596457ePGDcGjYiQUBekboZyJbO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Skończyły się argumenty, to zaczęło się ad personam i odwracanie kota ogonem ¯\(ツ)_/¯

Wytknąłem Ci, że powtarzasz fejki ze strony z ruską propagandą: https://globalnews.ca to teraz jest fikoł polegający na nazywaniu mnie ruską onucą ¯\
(ツ)_/¯

naucz się edytować komentarze ruska onuco

Typowy szur jest typowy.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Tak bardzo te szczepionki są bezpieczne, że nawet producenci nie bierze za nie odpowiedzialności. Nie znamy ich długofalowych efektów ubocznych, gdyż te nie zostały przebadane

Pewnie chodzi Ci o wywiad medyczny, który podpisujesz przed zaszczepieniem się?

To już jest po prostu smutne, jakie społeczeństwo jest ciemne.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Masz awersje do swoich rosyjskich mocodawców?

Nie dość, że czytasz strony z teoriami spiskowymi i bierzesz je za pewnik, to do tego wymyślasz kolejne. Zaorałem Cię już jak szmatę, nie chce mi się z Tobą dyskutować.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Zaorałeś sam siebie robiąc #!$%@?ę z logiki i dyskredytując legitne źródła z NOPami z oficjalnej strony https://www.ema.europa.eu

Z jednym się z tobą zgadza. Społeczeństwo jest ciemne. Stado baranów-ochotników wstrzykujących sobie nieprzebadany, eksperymentalny preparat, bo im tak rząd i media kazali, może dzięki temu pisowski pan pozwoli im na wakacje pojechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szpryca na podstawie ankiety bez pełnego obrazu klinicznego i badań. Ciemnota ludzi
SpasticInk - @GrammarNazi: Zaorałeś sam siebie robiąc #!$%@?ę z logiki i dyskredytują...

źródło: comment_1635260292qghiDpCLf9J6FNtTcoAFtR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Całe szczęście, mamy grupę oświeceńców, którzy odrzucają naukę, odrzucają zdobycze cywilizacji i wykryli światowy spisek mający na celu wprowadzenie mrocznego NWO.
Oficjalne naukowe dane, oficjalne informacje są zakłamane, bardziej wiarygodnym jest poleganie na newsach z fejsbuka i dziwnych stronach z internetu, które dane czerpią z #!$%@?ąd.

To brzmi legitnie, przekonałeś mnie. #!$%@?ć fakty, niech żyją teorie spiskowe i chłopski rozum.
  • Odpowiedz
Całe szczęście, mamy grupę oświeceńców, którzy odrzucają naukę, odrzucają zdobycze cywilizacji i wykryli światowy spisek mający na celu wprowadzenie mrocznego NWO.

Oficjalne naukowe dane, oficjalne informacje są zakłamane, bardziej wiarygodnym jest poleganie na newsach z fejsbuka i dziwnych stronach z internetu, które dane czerpią z #!$%@?ąd.

To brzmi legitnie, przekonałeś mnie. #!$%@?ć fakty, niech żyją teorie spiskowe i chłopski rozum.


@GrammarNazi: merytoryczny gówno-komentarz, nie ma co. Zapomniałeś o płaskiej ziemi, ziębie
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Zapomniałeś o płaskiej ziemi, ziębie oraz reptilianach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, nie zapomniałem, ja nie wklejam artykułów ze strony z ruską propagandą.

Ani nie wklejam tabelek z dupy, których nie rozumiem i z których gówno wynika, tak jak to zrobiłeś.

A teraz ewidentnie trollujesz, manipulujesz, kłamiesz i odwracasz kota ogonem - wkleiłeś artykuł ze strony z ruską propagandą a potem bezczelnie odwracasz fakty i kłamiesz,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@GrammarNazi: wiesz, że zaraz po wyjaśnieniu tych prostaków oni zamkną mordy w tym wątku i zaczną od nowa pieprzyć głupoty w innym? Już nie jeden #!$%@?ł tak z podwiniętym ogonem, a po godzinie postuje "śmiesznego" mema i brandzluje się z kumplami z wariatkowa.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Wiem, ale jak z nimi walczyć, nie wiem. Kolega @SpasticInk po tym jak mu pokazałem, że wkleja linki ze stron z ruską propagandą, to zaczął nazywać mnie ruską onucą.
To jest taki stopień #!$%@? i takie fikoły, że wywala mi to skalę.
  • Odpowiedz