Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga, mamy kolejną osobę, która nie boi się mówić PRAWDY o koronaświrusie i śmiercionkach!!! 111one

#!$%@? tam lekarze czy naukowcy, którzy zajmują się takimi sprawami na co dzień, oto kolejny autorytet szurów, obok Edyty Górniak i Iwana Komarenko.
#!$%@? tam, że zna się na tym tak samo jak Mietek z ochrony. Ważne, że jest znana i mówi to co nam pasuje.

#koronawirus #szury #foliarze #neuropa
Pobierz GrammarNazi - Uwaga uwaga, mamy kolejną osobę, która nie boi się mówić PRAWDY o koron...
źródło: comment_1635246490Y6HdzgCBa9vVTy1IfNPfAT.jpg
  • 91
@GrammarNazi: Piękny chochoł i hipokryzja z tą Dykiel. Wszyscy Wasi celebryci mogą sobie cisnąć propagandę i to jest dobrze, ale wystarczy jedna celebrytka, która powie coś innego, i od razu jest przez proszczepowych zamordystów mianowana jakimś guru szurskich prawilniaków. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem panu tak, panie GrammarNazi: a ja mam w dupie panią Dykiel, tak samo, jak całą resztę celebrytów - i nawet jeśli ktoś z
@uczalka: Wymieniłaś jakieś jednostki, nie chce mi się ich teraz sprawdzać, więc podam organizacje, które skupiają setki naukowców i lekarzy:

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/index.html

albo źródło podane przez szurka @SpasticInk xD

https://www.ema.europa.eu/en

W skrócie - stosunek lekarzy/naukowców podważających zasadność szczepień do lekarzy zgodnych, że szczepienia są bezpieczne i potrzebne to 99 do 1
@GrammarNazi: Oczywiście, że Ci się nie chce sprawdzać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

stosunek lekarzy/naukowców podważających zasadność szczepień do lekarzy zgodnych, że szczepienia są bezpieczne i potrzebne to 99 do 1


@GrammarNazi: Dane z dupy, odc. 2137. Natomiast prawdziwe dane:
Stosunek wynalazców technologii mRNA podważających zasadność szczepień do tych wynalazców technologii mRNA zgodnych, że szczepienia są bezpieczne i potrzebne to 1:0
Stosunek wynalazców testów PCR podważających ich
@uczalka: Odpisałaś pod moim komentarzem, w którym napisałem, że sprawdziłem tego typa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.theatlantic.com/science/archive/2021/08/robert-malone-vaccine-inventor-vaccine-skeptic/619734/

Problem z fejurami jest taki, że ktoś powie jakąś bzdurę z dupy, powtórzy coś zasłyszanego i zajmie mu to sekundę, bo czytac już mu się nic nie chce. Pasuje? Pasuje!

Natomiast prostowanie głupot jest czasochłonne.

Manipulacja odnośnie drugiego gościa, którą też łyknełaś jak pelikan bez sekundy zastanowienia.

https://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/francuski-noblista-o-szczepieniach-na-covid-19-blad-naukowy-i-medyczny-uwaga-na-wywiad-pelen-przeklaman,1062191.html

Tak bardzo
@uczalka: Odpusc. To sie nie uda.

TVN podwazylo i co bedziesz sie dalej produkowac? "Zatkalo kakao co nie"? Z takim argumentem to juz nie wygrasz.

Koles nie ogarnia ze zeby dojsc do konsensusu to nie moze byc tak ze komus sie zamyka usta. Tylko jedna "ta prawdziwa" narracja to glupota. I to totalnie nienaukowa.

Nauka wrecz szuka "odmiennego zdania" zeby dyskutowac i obalac toto zdanie. Szukanie przeciwnikow w dyskusji to domena
@gorzki99 zamyka usta? Czy ja usuwam komentarze?
Wszystko wisi, każda wypowiedź.
Odpowiadam na komentarze, nikogo nie obrażam.

A gościu wrzucajacy fejk njusy z ruskich stron nazywa mnie ruska onuca.

Oczywiście, że nauka szuka odmiennego zdania. Tyle, ze te zdanie musi mieć uzasadnienie, fakty, badania, a nie, na zasadzie, że "na logikę tak mi się wydaje".

Co jest banowane? Jak do tej pory to szurki kasują moje wypowiedzi, tak jak kolega @spasticlink skłamał
@GrammarNazi: Miras fajnie ze odebrales osobiscie to co napisalem. Tylko ze nie to mialem na mysli.

Poki co nie mam zadnych "problemow" ze to Ty stosujesz cenzure, banujesz, czy kasujesz komentarze. Nie o to chodzilo.

Chodzilo mi o nastawienie "glownego nurtu" do odmiennego zdania. Bez urazy ale to ze Ty sobie costam skasujesz malo znaczy :P

Ale serio nie slyszales o cenzurze w mediach na "antycovidian"? O problemach w pracy lekarzy
@gorzki99 Nie nie słyszałem o takich przypadkach. Idę do kiosku i widzę masę bzdur w gazetach o tym, że szczepienia są złe, że globalne ocieplenie to spisek itp.

Nie rozumiesz na czym polega wolność słowa. Otóż na tym, że możesz mówić co chcesz, media też mogą mówić co chcą, ale też, czego nie chcą.

A media głównego nurty nie mają żadnej tajnej agendy, tylko chcą zarabiać. Mają określony typ swojego odbiorcy, swój
@gorzki99 Tylko jedna "ta prawdziwa" narracja to glupota. I to totalnie nienaukowa

Możesz wyjaśnić na czym polega nienaukowość tej jednej narracji? Wiesz na czym polega metoda naukowa?

Świat nauki jest co do niej zgodny, ale Ty sam orzekles, że jest nienaukowa? Rozumiem, że przeprowadziłeś badania, które zostały następnie zrecenzowane i zaakceptowane przez środowisko naukowe?

Bo raczej wydaje mi się, że kompletnie nie wiesz na czym polega metoda naukowa. Coś co nauka odrzuca