Wpis z mikrobloga

Wychodzi na to, że Testoviron wcale nie jeździł BMW Z4 z rocznika 2009. Było to BMW X3 z 2007 w dodatku zarejestrowane na panią Bożenke. VIN samochodu to WBXPC93497WF21787. Trafiłem na dawne ogłoszenie tegoż o to samochodu i faktycznie zegary i wersja wyposażeniowa wydaje się zgadzać ze stanem z chociażby filmu, który Testoviron kręci np. w filmie Satanmass. Nie ma żadnych dowodów w takim razie, że Testoviron kiedykolwiek był w posiadaniu BMW Z4, a wszystko zostało wymyślone na potrzeby filmów. Samochód musiał zostać chwilę temu sprzedany, bo ogłoszenie było wystawione z Californii czyli drugie wybrzeże USA względem IL.
#testoviron #testo
dsomgi00 - Wychodzi na to, że Testoviron wcale nie jeździł BMW Z4 z rocznika 2009. By...
  • 75
  • Odpowiedz
@ryhu: Guziki na kierownicy, wloty od nawiewu, kierownica, zegary - wszystko to wskazuje, że jest to BWM X3 z ogłoszenia które wysłałem porównując z filmami kręconymi przez Testovirona (których nie ma swoją drogą za wiele z BMW). Na dodatek po wklepaniu VINu który wysłałem wyskakuje w google wynik "Bożena Stanisławowska". Było to auto zarejestrowane na jego matkę.
  • Odpowiedz
@dsomgi00: Chyba się zgadza.

To, że BMW jest na jego matkę nic nie znaczy. Chociaż nie znam się na prawie w USA. U nas niektórzy mają auta na rodziców ale sami nimi jeżdzą i opłacają opłaty.
  • Odpowiedz