Wpis z mikrobloga

Wychodzi na to, że Testoviron wcale nie jeździł BMW Z4 z rocznika 2009. Było to BMW X3 z 2007 w dodatku zarejestrowane na panią Bożenke. VIN samochodu to WBXPC93497WF21787. Trafiłem na dawne ogłoszenie tegoż o to samochodu i faktycznie zegary i wersja wyposażeniowa wydaje się zgadzać ze stanem z chociażby filmu, który Testoviron kręci np. w filmie Satanmass. Nie ma żadnych dowodów w takim razie, że Testoviron kiedykolwiek był w posiadaniu BMW Z4, a wszystko zostało wymyślone na potrzeby filmów. Samochód musiał zostać chwilę temu sprzedany, bo ogłoszenie było wystawione z Californii czyli drugie wybrzeże USA względem IL.
#testoviron #testo
dsomgi00 - Wychodzi na to, że Testoviron wcale nie jeździł BMW Z4 z rocznika 2009. By...
  • 75
@dsomgi00: to był trochę heheszek, ale w sumie ciekawe czy przy odpowiednim budżecie nie da się namierzyć obecnego właściciela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też swoją drogą, jest jakieś potwierdzenie że jego matka miała tak na imię? Bo myślę że to nie jedyna rodzina Stanisławowskich w USA
@CorpseBide: Ciężko by było to zrobić, mam swoją teorię co hipotetycznie mógł robić i może robić teraz Testoviron, ale to tylko gdybania. Generalnie podejrzewam, że Testoviron tak naprawdę siedział w budowlance i pracował na budowie, być może jako jakiś kierownik skoro miał dosyć spoko oszczędności i miał wyższe wykształcenie i chyba mgr inż z fizyki. Często w swoich historiach "story tellingowych" poruszał tematy budowlane typu, że u sąsiada robią siding na
@dsomgi00: Na 100% pracował wcześniej z Polakami bo tych historii o braku godności wśród polskich niedouczonych imigrantów nie da się wymyślić. Mam podoba teorię. Wg mnie on zaczynał na budowlance, stąd te wszystkie historie. Pracował tam z Polakami bez wykształcenia - nasluchal sie ich narzekania. na pewno wyróżniał się inteligencją ale Polakowi ciężko się przebić w USA, gdyż polski papierek z uczelni jest "gówno wart". Później zapewne gdy się bardziej ogarnął