Wpis z mikrobloga

Bawi mnie to, że niektóre różowe na #tinder czy innym #badoo , ustawiają sobie w opisie: "jeżeli nie jesteś zaszczepiony albo jesteś za konfederacją to przesuń w lewo" xDDD nie dość, że musisz spełnić szereg wymagań typu: <185cm wzrostu, morda przynajmniej 7/10 i mieć dobrze prosperującą firmę w wieku 25 lat, to jeszcze wymagają żebyś zmienił pogląd i mniemanie pod ich dyktando. To mnie przerasta naprawdę xD
  • 52
@AdultEducation2: ale wiesz, ze nikt nie wymaga od nikogo zmiany, tylko chodzi o jasne postawienie sprawy? Istnieją zaszczepieni faceci, którzy nie głosują na konfederację, i to do nich są kierowane takie komunikaty. Nie widzę nic dziwnego w tym, że ludzie dobierają sobie partnerów o podobnym sposobie życia. Jeśli #!$%@?ą cie takie opisy, to co robisz na takich apkach? ! Tak wiem, jako freethinker jesteś tam dla beki.
Bawi mnie to, że niektóre różowe na #tinder czy innym #badoo , ustawiają sobie w opisie: "jeżeli nie jesteś zaszczepiony albo jesteś za konfederacją to przesuń w lewo" xDDD nie dość, że musisz spełnić szereg wymagań typu: <185cm wzrostu, morda przynajmniej 7/10 i mieć dobrze prosperującą firmę w wieku 25 lat, to jeszcze wymagają żebyś zmienił pogląd i mniemanie pod ich dyktando. To mnie przerasta naprawdę xD


@AdultEducation2: Nie wymagają, żebyś
to jeszcze wymagają żebyś zmienił pogląd i mniemanie pod ich dyktando. To mnie przerasta naprawdę xD


@AdultEducation2: szukają po prostu osób o podobnych poglądach. Jeśli myślisz, ze oczekują, ze ktoś zmieni dla nich poglądy to nie dziwie się, ze cię to przerasta xd
@AdultEducation2 Najwiecej o człowieku mówi to, że miejsce na opis swojej osoby wykorzystuje do wypisywania wymagań. Jakiekolwiek by one nie były.

Zresztą robienie takich list, to prosta droga do nieszczęśliwych związków. Ludzi poznaje się całościowo i niekiedy jakiś "mankament" jest przykrywany przez pozostałe cechy.