Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem Wam coś #przegryw z punktu widzenia ponad 30-letniego kawalera.

Nie przejmujcie się tym, że nie macie dziewczyny. Nie jesteście sami - takich samotnych jak Wy jest bardzo dużo. W wieku 30 - 40 lat co czwarty mężczyzna jest kawalerem.

Chcecie coś zmienić? Po pierwsze pozwólcie sobie przyjąć do świadomości jakie naprawdę są kobiety. Przestańcie oczekiwać od nich rzeczy niemożliwych do spełnienia. Nie szukajcie miłości ani docenienia - skoro tego do 30-ki nie zaznaliście, to widocznie nie posiadasz cech, za które one kochają. Paradoksalnie, świadczy to bardzo dobrze o wysokim poziomie Twojego człowieczeństwa.

One kochają nie mężczyzn, lecz ich status materialny, status w grupie, pewność siebie graniczącą z chamstwem i buractwem - one nazywają to przebojowością.

One nie cenią mężczyzn dobrych, porządnych, spokojnych, inteligentnych i kochających. Miłość mężczyzny jest dla nich sama w sobie bezwartościowa. Dla nich tylko ok. 1/4 mężczyzn, tych mentalnie najgorszych, jest godna rozłożenia nóg. W efekcie mała grupka facetów przelatuje 80% kobiet.

Możecie nic nie zmieniać w sobie.
Dla tej grupki facetów, na ogół już żonatych, za kilka lat one przestaną być atrakcyjne jako materiał na kochanki, utrzymanki, materacyki na jedną noc. Wtedy łaskawczynie spojrzą nawet i na porządnego faceta, byleby tylko dobrze zarabiał. Oczywiście nigdy taki nie będzie im tak imponował jak prezes firmy - przekręciarz czy bandyta. W efekcie jest spore prawdopodobieństwo, że taka żonka po przejściach ani nie będzie Cię kochać, ani nie będzie uprawiać seksu z kimś nie imponującym. Jednak w bonusie przyprawi rogi imponującej wielkości.

A jeśli chcesz coś zmieniać, to zacznij od siebie:
- nie oferuj swojej miłości kobietom, w zamian pokochaj Siebie - one uwielbią facetów zakochanych w sobie
- idź na siłownię, rozwijaj mięśnie zamiast mózgu - one uwielbiają mięśnie
- naucz się kłamać w żywe oczy - one wysoko cenią sztukę podrywu
- udawaj głupszego niż jesteś, nie miej własnego zdania i posługuj się stereotypowymi kliszami - one cenią stereotypowość, wg nich to oznaka "dojrzałości emocjonalnej"
- nie okazuj czułości - wg nich to oznaka słabości - bądź władczy, chamski i prymitywny
- wysupłaj od czasu do czasu trochę kasy i chadzaj na coraz tańsze prostytutki - kobiety wyczuwają facetów zaspokojonych seksualnie i lgną do nich jak pszczoły do miodu, a im więcej mają na koncie zaliczonych numerków, tym więcej jest chętnych
- jeśli jesteś nieśmiały, koniecznie się tym zajmij, nieśmiałość faceta to niewybaczalny błąd - one lubią wieśniaków, którzy "wiedzą, czego chcą" i rozpoczynają rozmowę od pytania "ru..asz się?"
- i oczywiście rób kasę, nie przejmuj się zasadami uczciwości, dla nich nie liczy się, w jaki sposób kasa jest zdobyta, ważne, żeby było jej dużo - zauważ, że one omijają uczciwych, wiedzą, że im więcej czasu zajmie dochodzenie do tej kasy niż oszustom i złodziejom.

Ostatnio mówiłem, że kupiłem kawalerkę w Warszawie. Kawalerka? 2 pokoje to minimum powinny być. I co? Zapewne wolałaby wynająć 2-pokojowe niż mieszkać w kawalerce. Tak to działa. Dobrobyt ponad pieniędzmi. Facet ma inne zdanie? Nie muszę mówić co się stanie.

#zwiazki #blackpill #redpill #przegryw #seks #wychodzimyzprzegrywu #oswiadczenie #zalesie #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61635e50820612000adc4706
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 30
Nie szukajcie miłości ani docenienia -


@AnonimoweMirkoWyznania: A chwilę później piszesz co należy robić żeby zostać docenionym i znaleźć kobietę:

idź na siłownię, rozwijaj mięśnie zamiast mózgu - one uwielbiają mięśnie

- naucz się kłamać w żywe oczy - one wysoko cenią sztukę podrywu

- udawaj głupszego niż jesteś, nie miej własnego zdania i posługuj się stereotypowymi kliszami - one cenią...
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzę dużo żalu w tym poście ale...

To prawda. Jestem ok. 30 i widzę moje koleżanki, którym nie wyszło z ich facetami z okresu liceum/studiów czy coś jak sie miotają.

Są tak puste jak dzbany.

Liczy się gruby portfel, wyjściowa morda i #!$%@?. Koleżanka do mojej żony nie raz mówiła, że spotkała się z X ale już sie nie spotka "bo ma trochę za małego" XD I to nie jest
One nie cenią mężczyzn dobrych, porządnych, spokojnych, inteligentnych i kochających


@AnonimoweMirkoWyznania: Ależ oczywiście że cenią, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że większość ludzi ceni. Problem w tym że to nie są cechy wpływające na atrakcyjność, a już na pewno nie w znaczącym stopniu - atrakcyjność mężczyzny jest niezależna od posiadania tych cech, co nie zmienia faktu że przyczyniają się one do pozytywnego odbioru danej osoby.
JaTyOnOnaOnoOnyOnjeOniaOnneOnnas: CO TO ZA BZDURY? W OGÓLE SKORO JESTEŚ 30 LETNIM KAWALEREM TO JAK MOŻESZ DAWAĆ TAKIE RADY XD? LUDZIE !?!?!?!!?@?!@?!@?!?@!?@?!@?!?@

I jeszcze piszesz o tym kłamaniu że trzeba kłamać XD trzeba nauczyć się kultury mowy, nikt nikt nie lubi jak ktoś mu #!$%@? jakieś głupoty do ucha, trzeba odpowiednio umieć dobrać tematy do rozmowy i swoje myśli umieć odpowiednio złożyć w normalne treści, nigdy nie mów tego co myślisz, masz
OgnistyWybranek: @M_xxx: myśl logicznie. Nie szukać miłości oznacza nie wykazywać aktywności na rynku matrymonialnym. A jeżeli chcesz się zmienić - to tak jak na początku pisałem, robisz to dla SIEBIE. Nie dla kobiety.
@walkie12: uzasadnij moje amebarstwo przy drugim akapicie. Bo krytykując przecinki, kropki i akapity nawet jak są poprawne może każdy przez co nie dociera do mnie takiego rodzaju krytyka.
@pwone: @elena-mary: zgadza się, tak jest...
FrasobliwaUkochana:

Koleżanka do mojej żony nie raz mówiła, że spotkała się z X ale już sie nie spotka "bo ma trochę za małego" XD I to nie jest jednostkowy przypadek. To już n-ty z rzędu w moim otoczeniu.


@ChickenDriver: kolejny wpis potwiredzający nauki @bigkahunadick wyzywali cie na poczatku od trolli smiejac sie z nauk #dickpill ale jak zawsze prawda w koncu wyplynela i coraz wiecej postów o tym, że #