Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiś fajny serial kryminalny? Zależy mi na tym, aby główny bohater był przestępcą, a najlepiej złodziejem, albo mordercą.

Ważnym aspektem dla mnie jest to, aby miało to nutkę realizmu. Kiedy oglądałam ''Arsene Lupin'', bardzo mnie denerwowało wiele sytuacji oderwanych od realizmu.
Oglądałam również Dextera, był on trochę dziwny, ale w miarę git.

Widziałam także dom z papieru i nowy serial ''berlin'', ale celuje w coś bardziej prawdziwego. W motyw zwykłego przestępcy, a nie milionerów, którzy wynajmują hakerów za kupe kasy i tym podobne xdd
#seriale #kryminalne
2.....7 - Polecicie jakiś fajny serial kryminalny? Zależy mi na tym, aby główny bohat...

źródło: gf-1hyd-iGTp-J5pR_choroby-krwi-anemia-czerwienica-bialaczka-hemofilia-1920x1080-nocrop

Pobierz
  • 74
@2027: Banshee - bohater to kryminał i złodziej. Dość specyficzny styl, może nie podejść, ja bardzo lubię. Ozark - gość pierze forsę dla kartelu. Pierwszy i drugi sezon spoko. Berlinskie psy - odcienie szarości. Prawo ulicy na pewno widziałeś - chociaż tam główni bohaterowie jednak w miarę pozytywni.
@2027: ja ostatnio obejrzałem lekko niedoceniony The Fall z 2013 roku, Z Gillian Anderson i Jamiem Dornanem (typ który grał główną role w 50 shades of Grey).
W swoim gatunku to jest bardzo dobre, momentami wybitne.
Kolejny raz okazuje się że aktor którego miałem za lalusia okazuje się że umie grać (pierwszy raz tak miałem z Robertem Pattisonem, gdy zobaczyłem jego role w The Lighthouse).
Grey jako seryjny morderca-psychopata jest DOBRY.
thorgoth - @2027: ja ostatnio obejrzałem lekko niedoceniony The Fall z 2013 roku, Z G...

źródło: 114711

Pobierz