Wpis z mikrobloga

W październiku mija dokładnie rok istnienia mojej firmy () W tym czasie wykonałam wiele projektów ogrodów, w tym również dla sympatycznych Mireczków. Zainteresowałam się bardziej ekologicznymi rozwiązaniami w ogrodzie, rodzimymi roślinami i myślę, że już jakiś styl moich ogrodów zaczął się klarować.

A poniżej projekt ogrodu dla starszego małżeństwa z dorosłymi już dziećmi. Dom został dla nich zaprojektowany indywidualnie, to coś w stylu nowoczesnej stodoły, a ja do niej doprojektowałam tarasy i placyk z paleniskiem i grillem

Jeśli macie pytania o pracę architekta krajobrazu, o ogrody lub potrzebujecie polecenia jakiś fajnych roślin - piszcie w komentarzu!

#ogrodnictwo #ogrod #budujzwykopem #poznan #chwalesie
kjut_dziewczynka - W październiku mija dokładnie rok istnienia mojej firmy (。◕‿‿◕。) W...

źródło: comment_1633701400RfONyUsiicHALEDCCa77DT.jpg

Pobierz
  • 117
@TrollingMasterNinja nie ma problemu, ja o finansach mogę rozmawiać otwarcie, szczególnie że sama nie lubię gdy np. w ogłoszeniach o pracę jest to wielką tajemnicą (ʘʘ) porządne zestawienie zrobię gdy skończy się rok, a na razie mogę powiedzieć że zarabiam 3-3,5 tysiąca miesięcznie, możesz to pomnożyć przez 12 miesięcy. Nie są to kokosy i możnaby zarabiać więcej, ale ja lubię swój slow biznes