Wpis z mikrobloga

W październiku mija dokładnie rok istnienia mojej firmy () W tym czasie wykonałam wiele projektów ogrodów, w tym również dla sympatycznych Mireczków. Zainteresowałam się bardziej ekologicznymi rozwiązaniami w ogrodzie, rodzimymi roślinami i myślę, że już jakiś styl moich ogrodów zaczął się klarować.

A poniżej projekt ogrodu dla starszego małżeństwa z dorosłymi już dziećmi. Dom został dla nich zaprojektowany indywidualnie, to coś w stylu nowoczesnej stodoły, a ja do niej doprojektowałam tarasy i placyk z paleniskiem i grillem

Jeśli macie pytania o pracę architekta krajobrazu, o ogrody lub potrzebujecie polecenia jakiś fajnych roślin - piszcie w komentarzu!

#ogrodnictwo #ogrod #budujzwykopem #poznan #chwalesie
Pobierz kjut_dziewczynka - W październiku mija dokładnie rok istnienia mojej firmy (。◕‿‿◕。) W...
źródło: comment_1633701400RfONyUsiicHALEDCCa77DT.jpg
  • 117
@kjut_dziewczynka: Gratulacje, niech Ci się wiedzie! Mam takie pytania:
1) jaka alternatywa dla tui (szpaler przy płocie, zielony cały rok, nie wymaga opieki/podlewania, itp.)
2) gdzie w necie kupić sensowne drzewka owocowe (wiśnie, czereśnie, śliwki) oraz krzewy (maliny)?
Robimy to! na wiosnę planuje ogaranąć swój ogród. Temat nie jest prosty bo pewnie będzie ogród kaskadowy. Jak można się z Tobą skontaktować?
@kjut_dziewczynka: masz znajomości w sprawie wykonywania potem tych projektów? będę potrzebował projektu ogrodu (ale wpierw muszę ustalić czy uda mi się kupić działkę graniczącą z moją) i potem od razu wykonawcy tego projektu. Całe podwórko do zaorania (obecnie 23a), więc pewnie będzie kosztować miliony, ale trudno.

Aktualnie jest problem z siłą roboczą. Mama walczy kolejne półrocze z ludźmi od układania kostki, mi się udało znaleźć kogoś do remontu piwnicy, ale już
Bardzo ładny projekt ʕʔ
Jeśli na działce jest spadek, a sam taras będzie powyżej ogrodu o jakieś 1.5-2m, da się zrobić projekt zdalnie czy niezbędne są pomiary na miejscu? W sumie jak zagospodarować taką skarpę?