Wpis z mikrobloga

W październiku mija dokładnie rok istnienia mojej firmy () W tym czasie wykonałam wiele projektów ogrodów, w tym również dla sympatycznych Mireczków. Zainteresowałam się bardziej ekologicznymi rozwiązaniami w ogrodzie, rodzimymi roślinami i myślę, że już jakiś styl moich ogrodów zaczął się klarować.

A poniżej projekt ogrodu dla starszego małżeństwa z dorosłymi już dziećmi. Dom został dla nich zaprojektowany indywidualnie, to coś w stylu nowoczesnej stodoły, a ja do niej doprojektowałam tarasy i placyk z paleniskiem i grillem

Jeśli macie pytania o pracę architekta krajobrazu, o ogrody lub potrzebujecie polecenia jakiś fajnych roślin - piszcie w komentarzu!

#ogrodnictwo #ogrod #budujzwykopem #poznan #chwalesie
kjut_dziewczynka - W październiku mija dokładnie rok istnienia mojej firmy (。◕‿‿◕。) W...

źródło: comment_1633701400RfONyUsiicHALEDCCa77DT.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@kjut_dziewczynka: Ktoś tu ostatnio się już reklamował z projektowaniem ogrodu, jak zapytałem czy machnie dla jednego wykopka coż za free na dobry początek to mało mnie z błotem nie zmieszał. Więc jak będzie?
  • Odpowiedz
@kjut_dziewczynka: Jaki byłby koszt wykonania projektu ogrodu na działce 2200m2? Na jakim etapie najlepiej taki projekt wykonać, jeszcze w trakcie budowy domu żeby moc umiejscowić wszystkie drenaże itd czy to nie ma dużego znaczenia oraz czy projekt zawiera rozmieszczenie nawadniania oraz informacje o przygotowaniu podłoża czy to już trzeba zrobić samemu pod zaproponowane rośliny?
  • Odpowiedz
@kjut_dziewczynka: mogłabyś wrzucać jakieś pro tipy, wskazówki co robić w ogrodzie, czego unikać, nic co mogłoby zabrać ci robotę ale jakieś małe odpowiedzi dla tych, którzy już maja ogrody albo są zmuszeni projektować je samodzielnie. Przykładowo coś takiego: "warto zrobić podniesione grządki, bo ślimakom trudniej się do nich dostać i wygodniej je pielić" albo "nie stawiał grilla obok suszarki na pranie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz