Wpis z mikrobloga

  • 1088
Ja #!$%@?, #rozowepaski to ściek honoru i inteligencji.
W #korposwiat w zespole mamy ze mną 3 niebieskich i 5 różowych. Problem w tym że nie było wcześniej problemów na tym poziomie, byliśmy zgrani. Zbliża się termin zrobienia jednego zadania które zalegało już od jakiegoś czasu, nużąca robota i nikomu się nie chciało za to brać. No ale dogadaliśmy się że trzeba to będzie zrobić i wyszło tak że ustaliliśmy że do końca tygodnia zrobią to głównie: kolega i jedna różowa.
Mieli przy tym siedzieć parę dni po parę godzin.
We wtorek kumpel się za to wziął, a tamta nie miała czasu (rozumiem to). W środę on to robił prawie cały dzień, ta doszła dopiero na koniec. No i 80-90% przedsięwzięcia było już zrobione.
Niestety w wczoraj kumpel musiał pójść na l4 bo się połamał. Ona dokończyła i git.
Dzisiaj na Daily, teamleaderka chwaliła ze super wyszło i kto był za to odpowiedzialny (będzie za to jakaś tam mała premia). A ta bezczelnie wzięła sobie wszystko, my (chłopy) patrzyliśmy na nią żeby dopowiedziała chyba jeszcze o pracy tamtego gościa. No ale nic się nie stało.
A teraz mamy inbe na czacie (bez TL) xD
I argumenty:
"przesadzacie"
"co to za różnica kto to zrobił skoro jesteśmy ZESPOŁEM" XDD
"moglibyście ustąpić kobiecie"

XDDD
TL to też kobieta, ale już dużo razy zaimponowała mi ogarnięciem. Kręcić inbe? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pracbaza #praca #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
  • 100
@jaca_66: Sam mam mały zespół pod sobą i wiem że tak by mi właśnie powiedzieli i mieliby rację; rzuciliby papierami i tak by się to skończyło. Dramat macie tam standardy. Sam jadę z PMami równo jak klękają przed klientem, a każą nam #!$%@?ć bzdury - nawet jedna łajza ostatnio naskarżyła na mnie xD że już ze mną nie chce pracować i awantura na pół firmy.