Wpis z mikrobloga

  • 1088
Ja #!$%@?, #rozowepaski to ściek honoru i inteligencji.
W #korposwiat w zespole mamy ze mną 3 niebieskich i 5 różowych. Problem w tym że nie było wcześniej problemów na tym poziomie, byliśmy zgrani. Zbliża się termin zrobienia jednego zadania które zalegało już od jakiegoś czasu, nużąca robota i nikomu się nie chciało za to brać. No ale dogadaliśmy się że trzeba to będzie zrobić i wyszło tak że ustaliliśmy że do końca tygodnia zrobią to głównie: kolega i jedna różowa.
Mieli przy tym siedzieć parę dni po parę godzin.
We wtorek kumpel się za to wziął, a tamta nie miała czasu (rozumiem to). W środę on to robił prawie cały dzień, ta doszła dopiero na koniec. No i 80-90% przedsięwzięcia było już zrobione.
Niestety w wczoraj kumpel musiał pójść na l4 bo się połamał. Ona dokończyła i git.
Dzisiaj na Daily, teamleaderka chwaliła ze super wyszło i kto był za to odpowiedzialny (będzie za to jakaś tam mała premia). A ta bezczelnie wzięła sobie wszystko, my (chłopy) patrzyliśmy na nią żeby dopowiedziała chyba jeszcze o pracy tamtego gościa. No ale nic się nie stało.
A teraz mamy inbe na czacie (bez TL) xD
I argumenty:
"przesadzacie"
"co to za różnica kto to zrobił skoro jesteśmy ZESPOŁEM" XDD
"moglibyście ustąpić kobiecie"

XDDD
TL to też kobieta, ale już dużo razy zaimponowała mi ogarnięciem. Kręcić inbe? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pracbaza #praca #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
  • 100
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W zespole nie było nadgodzin a on #!$%@? w weekendy za darmo, po pracy to samo.Przez to zaczął od nas wymagać tego samego.... A jak coś źle zrobiłeś to krzycza

@jaca_66: parsknął bym mu prosto w ryj Bicz Pliz
  • Odpowiedz
no właśnie nie bo był team leaderem, a managerowi to pasowało że tak w #!$%@? robi i się angażuje za darmo więc mu nie zwracał uwagi


@jaca_66: to jest cienki lód, szczególnie w korporacji XD Bo później taki pracownik może firmę o nadgodziny pozwać, jeżeli ma udokumentowane, że rzeczywiście pracował.
  • Odpowiedz
@Goronco: Ok, nie wynikało to z tekstu. Nie odpuśćcie jej tego- to niesportowe zachowanie i jak tl to oleje to popsuje motywacje w zespole. Nie chodzi o jakąś teraz wielkà stygnatyzację, a raczej o to, żeby kolega nie został przez nià pominięty.
  • Odpowiedz
Jprdl, czołowy bajciarz, a wykopki i tak się nabierają XD No, ale jest historia ze zła baba, wiec idealna dla wykopowych standardów XD
  • Odpowiedz
@Durtu: A co to za różnica kiedy? xD Fajne masz standardy, że jeśli przy pierwszej okazji oszustwo nie zostało obnażone to już się o nim zapomina xD Wypad na taśmę robolu
  • Odpowiedz
@Goronco: Jasne, że kręć. Chłop się napracował a ona na siebie wzięła. Ja miałam ostatnio podobna sytuację. Tylko tu kolega z działu wziął na siebie robotę, którą ja zrobiłam. Gdy mu to wspomniałam to olał zupełnie. Typ jest z takich co nic nie robią a dużo gadają. Oczywiście, kierownik wiedział co ja robię i dopiero wtedy jak mu zwrócił uwagę to się przyznał, że rzeczywiście ja to zrobiłam... Także znam
  • Odpowiedz