Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie irytuje jak p0lacka mentalność idę dzisiaj do lekarza po l4 z powodu grypy i już sie zaczyna
-"nie szkoda Ci brac l4?"
-"przeciez wtedy płacą tylko 80%"
-"jeszcze sie w jakaś kwarantanne wpakujesz"
-"kiero sie wkurzy że Cie nie będzie"
-"masz wszystkich gdzieś nie dbasz o siebie to teraz sami będziemy musieli robić"
-"ja tam nigdy chorobowego nie brałem mleko z czosntkiem i do roboty"

To tylko kilka perełek które usłyszałem od piątku, uwielbiam podejście p0laka a potem wielkie zdziwienie że januszexy wykorzystują...ale jak mają nie wykorzystywać jak januszexy stworzył pracownik a nie janusz
#pracbaza #medycyna #zdrowie #polakicebulaki #polakirobaki
  • 213
@dr_papieros: Rozumiem obie strony. Odkąd pracuje na home office to nie brałem L4, bo bez sensu według mnie. Pracę bym musiał zrobić tak czy tak, a u mnie nie ma spiny kiedy się ją zrobi. Mówię, że się źle czuję i zajmie dłużej i tyle. A tak czy tak bym siedział w domu przy kompie, to równie dobrze mogę odpisać na kilka maili i mieć full wypłatę
@helmutrura: #!$%@? mam tak samo, pracodawca państwowy, od czwartku jak mnie angina zmiotła tak, ze trzepalo mnie jakbym miał parkinsona i krwotok z gardła, 40 gorączki a szef do mnie kto to wszystko będzie robił i może bym na urlop poszedł, bo zwolnienie lekarskie źle wyglada. Złotówki w tym roku z jakiejkolwiek nagrody nie dostałem tylko gola pensja ha tfu.
@dr_papieros: a mnie #!$%@? L4 i takie coś nie powinno istnieć bo jest niesprawiedliwe społecznie. Są tacy agenci co ich więcej w pracy nie ma niż są, patrz matki. Są agenci co po znajomości ciotka L4 wystawia jak im się do pracy nie chce iść albo jak mają kaca. I kto potem pracuje pod ich nieobecność? Jesteś chory no to bierzesz z urlopu wypoczynkowego albo po prostu nie dostajesz pieniędzy. Tak