Wpis z mikrobloga

Jak myślicie powinniśmy płacić +500 dla p0lek które wychowują bąbelki po #mokebe #habibi czy innym kolorowym? Według mnie to nie.

Dlaczego mielibyśmy ponosić koszty wychowywania tych kaszojadów, to jest brak szacunku ze strony p0lek że wgl wyciągają swoje parszywe łapska po podatki które płacą mężczyźni którymi gardzi?

Serio tutaj przydałoby się stanowcze działanie, może jakaś petycja o zmianę prawa dot. Przyznawania 500+ Wiem że to pomysł kontrowersyjny i nie wypali ale zależy mi nad tym aby wywołać dyskusję na ten temat wśród społeczeństwa. To mogłoby zredukować liczbę simpów i białorycerzyków którzy żyją w bluepillu.

Każdy taki gówniak to koszt ok 110tyś zł (samo 500+) do tego pewnie inne zasiłki i koszty ewentualnych rozpraw sądowych i odsiadki jak mokebe JR podrośnie. I co wy na to panowie? Sprawa jest poważna bo biorac pod uwagę masową migrację i brak godności p0lek to mogą na nas sprowadzić niezły kryzys finansowy.
#p0lka #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #logikarozowychpaskow #ekonomia #finanse #500plus #neuropa #4konserwy
Medel1n_ - Jak myślicie powinniśmy płacić +500 dla p0lek które wychowują bąbelki po #...

źródło: comment_16317180159M0RtvmhFjUJNlcZ2NN29w.jpg

Pobierz
  • 38