Wpis z mikrobloga

  • 52
24 miesiące GPU za 257 złotych. (ʘʘ) Pewnie są spece, którzy osiągają jeszcze lepsze wyniki, ale i tak jestem zadowolony, bo #!$%@?łem system na ponad 1k złotych. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Teraz usługa game pass kosztuje mnie tylko 10,70 PLN miesięcznie! Zero stresu, zero potrzeb, pełen chill i utopia. Za czteropak harnasia nam dostęp do stałe rozwijającej się bazy gier. Hades, ascent, MFS, psychonauts – o tych grach się mówi. Niebawem dołączą także forza, stalker i dziesiątki innych gier AAA.
A co tam u was niebiescy? Ratchet i returnal w zestawie z konsolą za 4k złotych od reselera z allegro w porozrywanych kartonach ze zwrotu? XD nawet mi was nie żal. Moja series S kosztowała 1/4 tej ceny i wyciąga stałe 60 FPS w 99, 9% gier dzięki usłudze FPS boost xD nadal czekacie na next genowego patcha do Uncharted 4 i Death stranding? Ojej, jak mi przykro, może gdybyście płacili więcej za gry, to studia miałyby pieniążki i zdążyłyby na czas, nie pomyśleliście o tym? ¯_(ツ)_/¯

#cebuladeals #xbox #konsole #xboxseries #xboxseriess #gry #ps5 #ps4 #bekazpodludzi #januszebiznesu
daeun - 24 miesiące GPU za 257 złotych. (ʘ‿ʘ) Pewnie są spece, którzy osiągają jeszcz...

źródło: comment_1631082574rcadKNPwafntCB0E3wvQ87.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach