Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego, ale drażni mnie, gdy ludzie na siłowni mają słuchawki w uszach albo na uszach. Nie moja to sprawa, nie krzywdzi mnie to, ale mimo wszystko czuję irytację na taki widok.

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy

Dlaczego? Gdyby pokusić się o jakąś analizę psychologiczną, to chodzi pewnie o ich potrzebę odseparowania się od reszty, jakieś zawoalowane poczucie wyższości, niechęć do obcowania z innymi ludźmi albo harmonijnego życia w społeczeństwie, rys zblazowanego charakteru.
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlexBrown:

potrzebę odseparowania się od reszty, jakieś zawoalowane poczucie wyższości, niechęć do obcowania z innymi ludźmi albo harmonijnego życia w społeczeństwie, rys zblazowanego charakteru


a tak to ja mam nawet bez słuchawek, bo ich nie używam na siłowni xD
  • Odpowiedz
@AlexBrown:

jakieś zawoalowane poczucie wyższości,


Xd przeciez Twoj post jest po to, żebys się tak mógł przez chwilę poczuć.

Niby nic nie masz do osób ze słuchawkami ALE na podstawie swojej dogłębnej i profesjonalnej analizy dasz kilka argumentow, sugerujące problemy psychiczne tych osób.
  • Odpowiedz
@AlexBrown: Jak będę chciał sobie z kimś pogadać, to pójdę ze znajomymi na miasto. Na siłowni mam się zrelaksować i dać z siebie 100% przy dźwiganiu żelastwa, a nie zajmować się interakcjami z jakimiś dziadami i zmywarami. Zajmij się swoją dupą, a nie patrzysz na innych, na siłowni
  • Odpowiedz
@AlexBrown: dokładnie. Ja zawsze wchodzę na siłownię, #!$%@? lepę w karczycho największemu koksowi, zajmuję jego stanowisko i puszczam muzykę taką jaką lubię na głośnikach. Mam wtedy pewność, że nikt nie poczuje irytacji i nie posądzi mnie o poczucie wyższości.
  • Odpowiedz
@AlexBrown: jak zaczalem chodzić na siłownię to po 3 tygodniach specjalnie poszedłem do sklepu kupić słuchawki, bo już mi się w bani #!$%@?ło od słuchania tego samego gówna codziennie
  • Odpowiedz
@AlexBrown: chodzę w słuchawkach niemal cały czas od około 20lat. Nie wiem jak doszedłeś do tego wywyższania się itp, tu przydałoby się temu przyjrzeć, bo brzmisz niebezpiecznie. Ja po prostu na słuchawkach słucham książek, czasami muzyki. Nie ma tu drugiego dna, używam ich do słuchania. ¯\(ツ)/¯
Przy prostych, małpich czynnościach np na siłowni, szkoda mi czasu na to, żeby czegoś nie słuchać.
  • Odpowiedz