Wpis z mikrobloga

  • 52
24 miesiące GPU za 257 złotych. (ʘʘ) Pewnie są spece, którzy osiągają jeszcze lepsze wyniki, ale i tak jestem zadowolony, bo w--------m system na ponad 1k złotych. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Teraz usługa game pass kosztuje mnie tylko 10,70 PLN miesięcznie! Zero stresu, zero potrzeb, pełen chill i utopia. Za czteropak harnasia nam dostęp do stałe rozwijającej się bazy gier. Hades, ascent, MFS, psychonauts – o tych grach się mówi. Niebawem dołączą także forza, stalker i dziesiątki innych gier AAA.
A co tam u was niebiescy? Ratchet i returnal w zestawie z konsolą za 4k złotych od reselera z allegro w porozrywanych kartonach ze zwrotu? XD nawet mi was nie żal. Moja series S kosztowała 1/4 tej ceny i wyciąga stałe 60 FPS w 99, 9% gier dzięki usłudze FPS boost xD nadal czekacie na next genowego patcha do Uncharted 4 i Death stranding? Ojej, jak mi przykro, może gdybyście płacili więcej za gry, to studia miałyby pieniążki i zdążyłyby na czas, nie pomyśleliście o tym? ¯_(ツ)_/¯

#cebuladeals #xbox #konsole #xboxseries #xboxseriess #gry #ps5 #ps4 #bekazpodludzi #januszebiznesu
daeun - 24 miesiące GPU za 257 złotych. (ʘ‿ʘ) Pewnie są spece, którzy osiągają jeszcz...

źródło: comment_1631082574rcadKNPwafntCB0E3wvQ87.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vahn: Pitolenie, nie jestem maniakiem wyścigówek (w zasadzie to w ogóle nie gram w nie bo nie lubię....no jak nowa forza wyjdzie to sprawdzę ocb) a poza asasynami (od rouge do odyssey, valhalli jeszcze nie tknąłem) które kupiłem i nadrabiałem na xklocku i teraz rdr2 to wszystko w co grałem jest akurat z game passa.

Może i dla kogoś kto żyje grami faktycznie nic tam nie będzie bo się okaże
  • Odpowiedz
@nihilnovisubsole: Janusz, który sam kupuje PS Plusa w promkach i doładowania w gamivo wyzywa gościa od biedaków i oszustów, bo ośmielił się kupić taniej GPU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kogo op oszukał?
  • Odpowiedz
@Vahn: no jak jesteś casualem to proste, że nie widzisz w game passie ciekawych gier. weź ps4 i inne casualowe god of war i w ogóle dla masowego odbiorcy pozdro casualu

  • Odpowiedz
ascent, psychonauts


@Falcio: na temat mfs się nie wypowiem ale nie znać tytułów które podbiły nagłówki w zasadzie każdego medium poświęconego najnowszym grom jest dość dziwne
  • Odpowiedz
@SilesianBear: ??? Przecież gra wysoka oceniona to nie to samo co tytuł AAA. XD Czy Ty wgl wiesz czym jest gra AAA? Grą naprawdę wysokobudżetową. Takich wychodzi może z 10 w ciągu całego roku. I takich gier dużo w Gamepassie obecnie nie znajdziesz. Np. taki Hades, co z tego, że wysoko oceniony, skoro to indyk? Ja się odniosłem do autora, który pisał o tytułach AAA, więc Twoja odpowiedź skierowana do mnie jest wgl nie na temat.

@ReeceWithouterpoon: No i fajnie, że masz własny gust. Z tym, że ja też mam własny i Twojego nie obrażam, a Ty mój już trochę tak (chociażby samym określeniem "hollow knight i Hades zjadają dupą wszystkie gry które wymieniłeś"). ;) Np. taki Spiderman to póki co najlepsza gra w jaką w życiu grałem (co prawda było ich może z 40, więc nie jakoś strasznie dużo), a Hollow Knighta nawet jeszcze nie tknąłem, mimo że dostałem w Plusie bodajże w listopadzie tamtego roku i mam go w bibliotece. Hadesa gdybym chciał ograć to najzwyczajniej w świecie bym sobie kupił, ale nie chcę ograć, bo odrzuca mnie rzut izometryczny, więc nie kupuję. Proste. ¯\_(ツ)_/¯
Ja jednak wolę mieć wybór i zagrać sobie albo w gry typu Spiderman i Demon's Souls: Remaku LUB Hades i Hollow Knight i nie być ograniczonym tylko do jednego wyboru. A na takie ograniczenie musiałbym się zgodzić kupując Xboxa, bo w zasadzie na PS mogę ograć praktycznie każdą grę, która mnie interesuje (żaden z exclusivów Xboxa mnie ani trochę do siebie nie przekonuje). To, że ktoś ma grę x za darmo w GamePassie a ja ewentualnie będę musiał za nią zapłacić jeśli będę chciał ograć? Co z tego? Jakoś mi nie jest ani trochę przykro z tego powodu, bo lubię wspierać twórców dobrych gier.
  • Odpowiedz
@Ryszardzislaw: Stary, jakie obrażanie gustu? Co to za nowomowa? Po prostu uważam te gry za c-----e, podobają Ci się to spoko, jeden lubi kfc a drugi maczka.
To samo konsola, podoba Ci się to super, ja uważam, że Sony wcale się nie postarało bo jest duża, brzydka, głośniejsza i słabsza od xsx.
No i wsteczna, no nie podoba mi się, chciałem w swoje PS4 gry grać w 4k 60fps.
A
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon:

Co ciekawe to Microsoft teraz jest bardziej przyjazny mangozjebom takim jak ja.


No jednak dwie najgłośniejsze franczyzy growe dla "mangozjebów" będą exami na konsolę Sony właśnie (czytaj Persona 6 i FF XVI), więc nie wiem w czym MS jest wg Ciebie bardziej przyjazny.
  • Odpowiedz